Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková udělala fanouškům radost: Ukázala, kdo s ní opravdu sdílí lóže

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková si své soukromí velice střeží, před pár dny ale přeci jen svým fanouškům něco odhalila. Zpěvačka si totiž pořídila hned dva nové členy domácnosti.

Lucie Vondráčková od rozchodu se svým manželem Tomášem Plekancem nemá na muže štěstí. Zpěvačku navíc ranilo, jak rychle si za ni její ex manžel našel náhradu. Hokejista už pár týdnů po ohlášení rozvodu odhalil veřejnosti svůj nový vztah s Lucií Šafářovou, se kterou má dnes společnou dceru Leontýnku a údajně proběhly i zásnuby. Na rozdíl od Plekance je Vondráčková v navazování nových známostí mnohem opatrnější, neodolala ale žádosti svých synů, a pořídila si hned dva postelové mazlíčky.

Rodina Vondráčkové se rozrostla o dva nové členy

Lucie Vondráčková jistě nemá o nápadníky nouzi, aktuálně se ale do vztahu nežene, a užívá si hlavně společnost svých svou synů, na které je zatím sama.

Rozvod s Plekancem byl uzavřen teprve na jaře a tak se zpěvačka věnuje hlavně práci a shání dům. Před nedávnem se zbavila nemovitosti, kterou dostala od exmanžela a za získané finance shání náhradní sídlo, zatím ale nesehnala nic, co by splňovalo její požadavky.

Ačkoliv zatím nenašla dům snů, už si do něj ale Vondráčková pořídila zvířecí miláčky, a následně se tím pochlubila fanouškům na Facebooku a Instagramu.

Domov bez kočky prý není domovem!

Kluci už mě dlouho přemlouvali... Naše dvě nové kočičí lásky z útulku," pochlubila se Vondráčková svým sledujícím na sociálních sítích. K tomu zpěvačka dodala známé pořekadlo milovníků koček. "Domov bez kočky je pouze domem," a za své ušlechtilé gesto si vysloužila veliký obdiv svých fanoušků. "Jste skvělá, chválím za útulek, kéž by to dělali všechny celebrity, aby šli příkladem," chválí lidé zpěvačku za adopci dvou kočiček. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky