Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Drahokoupil to natřel známému vtipálkovi: Tvoje drzost je nepopsatelná

Vojtěch Drahokoupil a TMBK
Vojtěch Drahokoupil a TMBK
Zdroj: Profimedia
Vojtěch Drahokoupil a TMBK

Vojtěch Drahokoupil odstoupil po jedné noci v soutěži Survivor a sklidil jak vlnu solidarity, tak posměšky. Národ se rozdělil na dvě skupiny, jedna se zpěváka zastává a druhá tvrdí, že neměl chodit do soutěže o přežití, když ho trápí vážné psychické problémy. Po několikadenní pauze se Drahokoupil ozval fanouškům na Instagramu a ihned začal řešit dílo známého humoristy TMBK, kterému poslal hned několik vzkazů.

Vojtěch Drahokoupil nastoupil do Survivora s tím, že si chce dokázat, že je muž a rozhodně nechce soutěž opustit předčasně. V praxi ale zpěvák rychle okusil, jaké to je přežít noc na pustém ostrově a druhý den se rozhodl z reality show odejít.

Jako důvod uvedl Drahokoupil psychické onemocnění, se kterými bojuje mnoho let. První díl hry o přežití vyvolal u fanoušků velice smíšené pocity. 

Zpěvákovi vyslovilo mnoho přátel i fanoušků svou podporu a někteří se dokonce podělili o vlastní duševní problémy, aby mu dodali odvahu a pocit, že na to není sám. Našlo se ale i spousta zlých jazyků, kteří Vojtu zkritizovaly a tvrdí, že se neměl do pořadu v tomto stavu hlásit a raději měl místo přenechat jinému soutěžícímu.

Nikdo mi neřekl, že tady může pršet 

Jako reakci na odstoupení Vojty Drahokoupila ze soutěže vytvořil Tomáš Břínek alias TMBK satirickou koláž, která se okamžitě stala tématem číslo jedna. Na svůj profil umístil bavič snímek Drahokoupila v Survivoru a přidal k němu text: "Nikdo mi neřekl, že tady může pršet a že tady nejsou restaurace."

Humor na adresu psychicky nemocného účastníka Survivora nadzvedl ze židle některé celebrity z českého showbyznysu.

"Tohle je jeden z důvodů, proč ještě pořád psychické nemoci nejsou brány vážně a proč se lidé bojí o nich mluvit a nechají to dojít do stadia, ze kterého je pro ně dost často jediná cesta, a to sebevražda! Kdyby si tam kluk zlomil nohu, tak se tu nikdo nesměje. Panické ataky jsou nevyzpytatelné a můžou se objevit po letech, kdy si myslíte, že už jste se jich dávno zbavili. Jsem ráda, že Vojta tam šel a že jede domu s touhle zkouškou, protože už teď, i kvůli vám neempatickým posměváčkům, se o tom třeba začne více mluvit a dodá se síla lidem, co jim tahle nemoc ovlivňuje každý den!" napsala například Andrea Pomeje. Nakonec se do autora koláže pustil samotný Vojtěch Drahokoupil, kterého vtip evidentně nepobavil.

Drzost a lidská antipatie

"TMBK máš opravdu málo zákulisních informací, abys sypal taková moudra. To, že diváci viděli jeden díl, je záležitost střihačů, né má. Kolik jsme byli na ostrově dní a nocí a co se doopravdy stalo, se samozřejmě lidé dozvědí, ale tvoje drzost a lidská antipatie je tedy nepopsatelná," vzkázal Drahokoupil Břínkovi skrze Instagram.

Svůj názor pak napsal zpěvák přímo pod propíranou koláž: "TMBK, gratuluji k přiživení na lidské nemoci aneb když víš úplný hovno o tom, co je panická ataka a naháníš čísla na vnitřní bolesti. Přál bych ti jeden den v kůži člověka s touhle nemoci. Ať se daří," nebral si servítky.

Ačkoliv se na kolážistu svezla veliká vlna kritiky, našlo se i pár celebrit, které ještě neztratily smysl pro humor. "Achjo. Rok 2022 a lidi u tebe ještě pořád překvapuje nekorektní humor," zastala se TMBK v komentářích Nikol Štíbrová.

Koláž vyvolala celou řadu reakcí

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky