Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr se intimním nápadům nebránil: Detaily seznámení Vojnara a Vondráčkové

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Když zpěvačka Lucie Vondráčková a moderátor Petr Vojnar kývli na nabídku rapera Raega, aby si zahráli ve videoklipu k jeho nové písničce, zřejmě vůbec netušili, jak jim tahle spolupráce nakonec změní život. A to doslova. Před kamerami hráli mileneckou dvojici tak zapáleně, až v sobě našli zalíbení a začali spolu chodit.

Vypadá to, že během natáčení nového videoklipu k písničce Potřebuju pauzu bylo na place pořádné horko. Podle scénáře se totiž měli Vondráčková s Vojnarem často líbat a dotýkat. Herci jsou zvyklí, že každý obraz poctivě zkouší a pak několikrát opakují, dokud není režisér naprosto spokojený.

Jako kdyby se právě seznámili

V některých záběrech přitom vzájemná přitažlivost mezi slavnou herečkou a moderátorem působí víc než věrohodně. Dost možná, že jednotlivé scény téměř v přímém přenosu ukazují to, jak se mezi novou dvojicí rodí nedávno potvrzený vztah. Jakmile herci například sedí na pohovce a pijí víno, opravdu to vypadá, jako kdyby se právě seznámili a nemohli se nabažit jeden druhého.

Později Vojnar Vondráčkové masíruje ztuhlá ramena a ona se bezděky rukou dotkne jeho dlaně. Přitom se tváří tak spokojeně, až každého diváka musí zákonitě napadnout, že přesně tohle byly okamžiky, kdy Lucka nejspíš začala k Petrovi něco cítit.

A protože v písničce jde především o nevěru, hlavní hrdinové se nevyhnou ani drsnějším momentům. Ty sice na první pohled působí trochu neurvale, zároveň ale v sobě mají skrytou posedlost a vášeň. Stačí se podívat na záběry, v nichž Vojnar Vondráčkovou přitiskne ke zdi nebo ji venku dychtivě políbí.

Petr se intimním nápadům nebránil

I když by se mohlo zdát, že se herečka s moderátorem museli trochu stydět, důvěrné záběry jim údajně ani trochu nevadily. „S pěkným hereckým partnerem se zase tolik přemáhat nemusíte a Petr se intimním nápadům na natáčení vůbec nebránil,“ prozradil pro eXtra.cz jeden ze členů televizního štábu.

Přesto lidé, kteří se pohybují v blízkosti Lucie Vondráčkové, naznačují, že vznik videoklipu ještě nebyl momentem, kdy by se čerství milenci dali dohromady. K jejich sblížení mělo dojít až o něco později. „Ve skutečnosti to tam ještě neproběhlo. Sympatie mezi nimi přeskočily a narostly až ve chvíli, kdy Lucka začala natáčet nové songy ve studiu, s nímž Petr taky spolupracuje. Dost se tam pohybuje, takže začali komunikovat, a pověstná jiskra zafungovala,“ vysvětlila webu eXtra.cz Lucčina dobrá kamarádka.

I tak ale nikdo nepochybuje o tom, že natáčení žhavých milostných scén muselo pro Vondráčkovou a Vojnara platit za pomyslný začátek velké náklonnosti, která se mezi nimi zrodila. „Mohu vám potvrdit, že je to pravda. Jsme s Luckou spolu. Netajíme to a ani jsme to nikdy netajili,“ řekl Petr pro eXtra.cz. „Ale ano, potvrzuji,“ uvedla pak Lucie pro Expres

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky