Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Scarlett Johansson: Inspirovala mnoho žen ke zkrácení vlasů! Jak vypadá teď?

Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Herečka, kterou známe z filmů Až tak moc tě nežere, Hitchcock a hlavně coby nájemnou vražedkyni Černou vdovu v Marvelovkách o Avengers. Scarlett Johansson je herečka, která svou kariéru zahájila už v jedenácti letech filmem Všude dobře, doma nejlíp a postupně se vyprofilovala v herečku s drzým svůdným pohledem, která hraje hlavně role nezávislých žen, které jdou neohroženě za svým cílem. 

Ale není to jen herecká kariéra, co je na Scarlett zajímavé. Je talentovaná také jako zpěvačka a její hlas jste mohli slyšet v animovaném muzikálu Zpívej, kde ztvárnila dikobrazí rockerku Ash, která byla Scarlett podobná i náturou. Od svého partnera si nenechala nic diktovat a když jí štval, prostě ho kopla do bodlinatého zadku a odešla. Ačkoli Scarlett ještě není ani pětatřicet, od poměrně raného mládí působí dojmem dospělé a hlavně vyspělé ženy, kterou neužije na žádné velké třeskuté večírky.

Na krku vlastně nemá ani žádný skandál, kromě rozchodů s manželem Ryanem Reynoldsem po tříletém manželství a s druhým manželem francouzem Romainem Dauriacem. Ačkoli na hereckém plátně se jí daří a kolegové ji zbožňují, štěstí v lásce tato blondýnka (a občas brunetka) moc nemá. Kde se jí ale daří nejvíce je móda. Podívejte se, jak jí to slušelo jen v posledních pár měsících na různých akcích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky