Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vladko Dobrovodský se po letech ozval do Čech: Co dělá a proč se skrývá

Vladko Dobrovodský
Vladko Dobrovodský
Zdroj: Profimedia
Vladko Dobrovodský

Vladko Dobrovodský už mnoho let žije v cizině, do rodné země se nevrací ani na svátky. Přes to se ale vítěz po dlouhých letech ozval a popsal, jak aktuálně žije a proč se schovává před popularitou.

Vladko Dobrovodský se zaryl do paměti více, než jakýkoliv jiný soutěžící z reality show. Excentrický kuchař na sebe uměl vždy strhnout pozornost, ale i si získat sympatie televizních diváků.

V roce 2005 se stal díky svému charisma vítězem Vyvolených a získal výhru jedenáct milionů korun! Po osmi letech se Vladko vrátil zpět na místo činu a stejnou reality show vyhrál i podruhé, tentokrát si ale odnesl "jen" pět milionů, které navíc musel zdanit. Potom se ale po něm záhadně slehla zem. Jak dnes bývalá hvězda žije a proč se skrývá tisíce kilometrů od rodné země?

Vyhrál celkem 16 milionů

Po získání neuvěřitelných šestnácti milionů korun v reality show se po Vladku Dobrovodském doslova slehla zem. Vítěz Vyvolených sice ještě v Čechách žil dva roky, pak ale zmizel do ciziny, kde žije dodnes. 

Miliony ale Dobrovodský prý neutratil, naopak je investoval. Za první výhru si pořídil dva byty a druhou plánoval uložit na stáří. „Já jsem na peníze opatrný, takže se nemůže stát, že by ze mě někdo něco vymámil podvodem," řekl kdysi deníku Extra.

Stejnému webu se Vlado nyní ozval po dlouhých letech, o svém soukromí ale opět velice mlžil.

Chtěl se věnovat herectví

Vladko Dobovodský se po skončení Vyvolených snažil využít vlnu popularity, bohužel se mu ale nedařilo, a ani kurzy herectví, které navštěvoval, mu hvězdnou kariéru nenastartovaly.

Proto se milionář sbalil a vyrazil za hranice. Svůj aktuální domov ale před médii úzkostlivě tají. "Už jsem dávno jinde, nezlobte se. Soutěž skončila před sedmi lety, já byl u nás ještě necelé dva roky, potom jsem se odstěhoval," prozradil výše zmíněného webu.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že má nyní Dobrovodský klid i finance potřebné ke štěstí, věčný pesimista rozhodně nezněl příliš spokojeně! "V Česku nežiji už strašných let, ani nevím, co se tam vůbec děje. Jen občas zajedu za matkou, jinak se doma už vůbec nepohybuji. Bohužel jsem věčně nespokojený, jsem taková povaha," uzavřela bývalá televizní hvězda. Dle jeho slov to ale na návrat do rodné země zatím rozhodně nevypadá...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky