Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka se před lety nerozešli zrovna v dobrém. Proto se dvojnásobná maminka raději ke svému ex nijak nevyjadřovala do médií. Nyní ale modelka udělala výjimku a na sociální síti prozradila, že se její syn Markus začal s otcem stýkat.

Erbová má chlapce, jehož otcem je právě bouřlivák Tomáš Řepka, ve výhradní péči a ještě nedávno tvrdila, že bývalý fotbalista o syna nejeví příliš zájem. Řepka naopak říkal, že Erbová jim brání ve styku. To se ale podle všeho konečně začalo posouvat lepším směrem.

"Jako máma jsem moc ráda, že si po šesti letech tatínek hledá ke svému synovi cestu," prozradila Vlaďka na Instagramu. "Jelikož jsou to oba Řepáci s tvrdou hlavou, jsou na začátku této cesty, která by snad už mohla zůstat jejich společná," dodala Erbová optimisticky.

Řepka skončil za mřížemi

Vlaďka Erbová začala s Tomášem Řepkou randit v době, kdy byla v rozvodovém řízení se Zdeňkem Bahenským a Tomáš Řepka byl ženatý. Fotbalista nakonec ukončil 16 let trvající manželství s Renátou, se kterou má dvě děti.

V roce 2012 se pak dvojici narodil syn Markus a v červenci 2013 se konala svatba. Svazek ovšem neměl dlouhého trvání a za dva roky hvězdný pár oznámil rozchod.

Rozvod byl sice vcelku poklidný, poté ale nastalo peklo. Následně soud poslal Tomáše Řepku v roce 2019 za zpronevěru a falešné pornoinzeráty na 2,5 roku za mříže.

Markus Řepka se prý snaží s tatínkem po letech navázat vztah