Jak dlouho je bývalá playmate zadaná, se vlastně přesně neví. O identitě svého partnera a také vztahu samotném totiž dlouhou dobu mlžila. Božskou kápla v každém případě v roce 2022, kdy si s Petrem Hynkem vyrazila do Divadla Broadway. 

O veselce se v jejím případě spekulovalo již nějakou dobu. Před časem dokonce kolovaly fámy o tom, že se již stačila provdat potají. Sama navíc na sociálních sítích v posledních týdnech zveřejňovala příspěvky, které naznačovaly, že se skutečně na vdavky připravuje. Podělila se tak například o zkoušku svatebních šatů. 

Její velký den nyní konečně přišel. O víkendu se v nedělní podvečer konečně provdala, a to na statku Na Kmíně, kde nechyběla slavobrána ze žlutých květin. Obřadem novomanžele provázel pražský pastor Dobroslav Makovička. 

Petr Hynek se nebojí postavit k pípě

O Petru Hynkovi se na veřejnosti mluví jako o restauratérovi. Pohledný muž, který má nejspíš i kvůli svému přitažlivému vzhledu přezdívku Ken, totiž opravdu v oboru gastronomie podniká. 

V pražském Karlíně provozuje příjemnou pivnici, ve které nechybí ani výčep, ani poctivá česká kuchyně. Na první pohled je přitom vidět, že se mu daří dobře. A není divu - jeho podnik se nachází na jednom z nejlukrativnějších míst v hlavním městě, kde se koncentruje noční život a lidé tam rádi vyráží za zábavou. 

Petr Hynek se ale práce nebojí. Proto se jako spolumajitel restaurace rozhodně nezdráhá osobně se postavit k pípě a svým zákazníkům poctivý půllitr piva natočit vlastnoručně. 

Ve volném čase se rád věnuje mnoha druhům sportů. Se starými kumpány s radostí nazuje brusle a zahraje si hokej, užívá si vodní lyžování, golf, rybaření i jachting. V zimě zase často vyrazí na sjezdovku. Na jeho postavě je navíc vidět, že cizí mu pravděpodobně není ani posilovna. 

Na svatbu si ženich vybral světle šedý oblek namísto černé nebo tmavě modré klasiky, kterou jsme často mohli vídat na svatbách v poslední době. Nevěsta zvolila velmi vkusné a decentní bílé šaty, které pro ni ušila návrhářka Blanka Kaksová. 

Spolu s veselkou přišlo také jedno velké překvapení. Vlaďka Erbová totiž nyní bude nosit dvě příjmení. Ani v jednom případě ale nejde o to rodné. V dokladech bude mít zapsáno Hynek Řepková. 

Po svatbě domů každý svým autem

S exmanželem - fotbalistou Tomášem Řepkou, si přitom dlouhé roky nemohla přijít na jméno. Sportovec je známý svou bouřlivou povahou, která ho v minulosti dostala dokonce do vězení. Jejich rozvod a následné vyřizování účtů přitom bylo velmi dramatické. 

Vzhledem k tomu, že spolu bývalí manželé mají jedenáctiletého syna Marcuse, kterému jeho maminka musí jistě obstarávat řadu záležitostí například v souvislosti se školou, rozhodla se ponechat si příjmení jeho otce pravděpodobně hlavně z praktických důvodů. 

Ráno po svatební noci pár podle redakce Extra.cz naložil do svých dvou luxusních aut svatební dary a každý svým vlastním vozem odjel. Nevypadali příliš vesele, ale nejspíš to bylo způsobeno tím, že se oslavy protáhly dlouho do noci a na vytoužený odpočinek tak nezbylo příliš mnoho času.

Související články