Viktorie je dcera sympatické modelky a hokejisty Zdeňka Bahenského. Po čtyřech letech manželství si prošli nehezkým rozvodem. Hádali se především o dcerku a výši alimentů. Nyní se po letech pyšní velmi dobrým vztahem na přátelské úrovni.

Geny Vlaďky zvítězily

Svou dcerou se Vlaďka pochopila u příležitosti focení svatebního katalogu. „Na focení svatebního editorialu byla i moje malá princezna. Nemůžu se na tu fotku vynadívat,“ napsala k společnému snímku bývalá Playmate. Dříve se ovšem nechala slyšet, že jsou obě její děti kopie tatínků. „Moje děti jsou podobné svým tatínkům, není ani poznat, že jsou moje.“ Je pravda, že syn Markus je celý táta Tomáš Řepka. Vše ovšem může být časem také jinak, i Viktorie se v průběhu dospívání změnila.

Rodina na prvním místě

Krátkovlasá modelka se v posledních letech stáhla ze světa showbyznysu do ústrání. Své soukromí si drží v tajnosti i co se týká jejího milostného života. Dlouhé roky žila s mladším hokejistou Michalem Gulašim, ten si krátce po jejich rozchodu našel přítelkyni a stal se otcem. Nyní tak vypadá, že se Vlaďka soustředí jen na děti. "Jsem hrozně vděčná za to, že jsem časem zjistila, že co se týče práce, méně je někdy více. I proto už se ze showbyznysu držím spíše stranou, pracuji jen pár dní v měsíci a zbytek času trávím s dětmi, protože jsou to jediné, co se mi v životě opravdu povedlo, a tak jsem na ně patřičně hrdá," prozradila pro web životvčesku.cz. "Viktorka je opravdu andělská. Je hodně jiná, ale v tom dobrém slova smyslu. Rodina je pro ni hrozně důležitá, stejně jako upřímnost. Není to takové to dítě, co by se někde couralo po nocích, lhalo a podobně. Vím, že se na ni můžu stoprocentně spolehnout a že mě dokáže skvěle zastoupit, pokud zrovna nejsem poblíž," pochlubila se vztahem s šestnáctiletou Viktorií.

Související články