Nejstarší syn Bolka Polívky a Chantal Poullain Vladimír byl vždy považován za idola ženských srdcí. Jeho talent a šarm mu otevřely nejedny dveře, tudíž protekci slavného tatínka nemusel, na rozdíl od jiných, využívat. Nyní je však lovu na pohledného herce konec, už od loňského roku randí s krásnou blondýnkou Magdou a vypadá to dost vážně.

Polívka mladší je známý tím, že se se svým soukromím médiím nesvěřuje a o svých partnerkách nemluví už vůbec. V podstatě na něj vyplavaly na povrch pouze dva vztahy. Jeden s brunetkou Martinou a druhý s účastnicí Survivora 2023 Karolínou Krézlovou. S tou to dokonce vypadalo na svatbu, ale nakonec se pár stejně rozešel.

Po dvou mediálně probíraných rozchodech si Vladimír své soukromí střeží

Od té doby se Polívka médiím vyhýbal jako čert kříži a své známosti držel pěkně pod pokličkou. V roce 2022 se ale začal objevovat po boku blondýnky Magdy, vedle které doslova září a je vidět, že ho vztah s ní naplňuje. Možná je to i tím, že Magda není z umělecké branže, ale prý pracuje jako provozní jedné pražské restaurace.

Poprvé se Vladimír s Magdalénou objevili na veřejnosti už v listopadu 2021 na premiéře snímku Zpráva v pražské Lucerně, tenkrát prý ještě jako blízcí přátelé. Zajímavé je, že jeho milá jako by z oka vypadala Vláďově matce Chantal Poullain, která je naprosto stejný typ. Pravda, i když trochu starší! Není tedy divu, že herečka pěje na svou potenciální snachu samé ódy.

Jak je vidět, Vladimír si tentokrát vybral dobře. Maminka Chantal je z budoucí nevěsty nadšena, tatínek Bolek jistě také, ostatně pro blondýnky měl vždy slabost.

V domku za Prahou se stará o pejska a seká zahradu

Pár spolu žije v domečku za Prahou, kam si pořídili štěňátko. Na miminko nejspíš ještě chtějí nějakou dobu počkat. Alespoň si svou sehranost vyzkouší na čtyřnohém chlupáčkovi.

„Vítej, Jolie, čte se, Žolí, z francouzského slova - krásný, nádherný,“ napsal si herec na sociální sítě a přidal fotku mazlíčka.

Kromě pejska, přítelkyně a sekání zahrady se Polívka věnuje stále ještě hraní. Aktuálně ho můžete vidět na několika pražských scénách, a to v Národním divadle v inscenaci Manon Lescaut, v Dejvickém divadle v Zimní pohádce, Vzkříšení a Eleganci molekuly.

Související články