Slunečná se stala už od prvních odvysílaných dílů jedním z nejoblíbenějších seriálů českých diváků a toto prvenství si drží dodnes!

Nejvíce se do srdcí fanoušků zaryla Eva Burešová s Markem Lamborou, kteří by podle diváků měli tvořit pár i v reálu, oba už jsou ovšem na tuto hlášku alergičtí.

Velikou konkurencí ústřední dvojice byl ovšem Vladimír Polívka, kterého si zejména ženy ihned oblíbily. Sympatický mladý talent ale ve Slunečné dlouho nevydržel, skončila mu smlouva a už ji prý nemá v plánu prodlužovat

Smlouvu na natáčení má syn Bolka Polívky a Chantal Poullain do února 2021, prodlužovat ji ale nehodlá.

"Já jsem už tam měl hrát úplně od začátku. Z časových důvodů jsem to ale nevzal a teď se to tak podařilo, že jsem tam nastoupil. V únoru mi ale končí smlouva, takže pak zase budu dělat něco jiného," prozradil Polívka své plány v pořadu Sedm pádů Honzy Dědka. Herec navíc překvapil tím že doma nemá ani televizi!

"Nedávno mi byla donesena televize do bytečku mojí přítelkyní. Obrovská plazma, je to doma největší věc, a teď jsem k tomu dostal k narozeninám playstation. Ten jsem neměl tak čtrnáct let a na tom jsem si opravdu ujel," překvapil Vladimír Polívka ve výše zmíněné talkshow.

"Když si chci něco pustit, zaměřím se na to, co si chci pustit, a pustím si to. My doma nemáme televizní programy. My máme jenom Netflix," vysvětlil sympaťák.

Evidentně má idol dívčích srdcí dostatek nabídek i v této pandemické době, jinak by lukrativní práci ve Slunečné tak lehce neopouštěl!. Není divu, Polívka je skutečně fešák a má navíc obrovský herecký talent, proto se mu pracovní nabídky jen hrnou. Fanynky oblíbeného seriálu se tak budou muset v nových epizodách bez modrookého svůdníka obejít...