Syn Chantal Poullain a Bolka Polívky, Vladimír Polívka je už několik let šťastně zamilovaný, své soukromí si však bedlivě střeží a o jeho vztahu s blondýnkou Magdou toho veřejnost příliš neví.

Vladimír pochází v velmi početné rodiny a herectví se věnuje také jeho nevlastní sestra Anna Polívková a druhá sestra Kamila je zase divadelní režisérkou.

„Někdo o tátovi říkal, že je to kvartální monogamik,“ pobavil Vladimír Polívka v show Jana Krause.

„Je nás hodně – je nás šest. Teda aspoň myslím,“ dodal s talentovaný herec s humorem sobě vlastním.

V televizním rozhovoru se Vladimír mimo jiné svěřil s tím, jaké má řidičské schopnosti. „Jezdím něco mezi mámou a tátou, protože táta je velice opatrný řidič,“ vysvětlil Polívka, který miluje rychlá auta i jízdu, stejně jako jeho maminka.

Ačkoliv obvykle svůj soukromý život herec nekomentuje, ve zmíněné talkshow se rozpovídal o své partnerce Magdě.

„Ano, mám Magdičku,“ pochlubil se Vladimír s tím, že už se poslední dobou cítí více usazený. „Je pravda, že už se na mě moji starší kamarádi i rodinní příslušníci dívají jiným pohledem, když dojde na partnerky,“ vysvětlil Polívka.

S o pár let starší Magdou se prý seznámil v hospodě, kde jeho vyvolená pracovala jako barmanka.

Byla krásná a zároveň se o nás starala

„Byla překrásná a pracovala jako šenkýřka v jedné skvělé pivnici, což mi přijde obrovsky romantické,“ popsal Polívka první setkání s aktuální přítelkyní.

„Ona byla krásná, zároveň se o nás starala, ještě donesla pivo a u toho se usmívala. A má ráda psy a podobné věci jako já, v mnohém si rozumíme, je o něco starší, než jsem já, což je v pořádku, a jsem šťastný a užívám si to. Ona doufám taky,“ pochvaluje si Vladimír.

Na představení rodičům ovšem zatím stále ještě nedošlo. „Hodně lidí říká, že jsou si s maminkou podobné, což odmítám,“ řekl Vladimír ještě o své partnerce a na moderátorovu radu a poznámku, aby příliš neotálel odvětil, že si tedy pospíší.

Se starší barmankou Magdou se poprvé začal Polívka ukazovat na veřejnosti v roce 2022 a i když ji zatím doma nepředstavil, maminka mu jeho blondýnku v minulosti schválila v komentářích na sociální síti.

 „Miluji vás,“ napsala herečka na Instagram k jejich společné fotografii. Poullain se netají tím, že by se ráda dočkala vnoučátek, zda ale bude Magda pro jejího syna tou pravou, s níž založí rodinu, to ukáže až čas.

Související články