Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Láska v Superstar: Vítězka Barbora Piešová si během soutěže našla přítele

Barbora Piešová
Barbora Piešová
Zdroj: Šíp
Barbora Piešová

Vítězka v Superstar Barbora Piešová kromě hlavní výhry dostala jako bonus novou lásku! Alespoň to tak vypadá podle posledního příspěvku na Instagramu mladé hvězdy.

Barbora Piešová byla od začátku Superstar tak trochu exotem celé show a to nejen pro pětičlenou porotu ve složení Leoš Mareš, Palo Habera, Marián Čekovský, Monika Bagárová, a Patricie Pagáčová, ale i pro diváky.

Talentovaná zpěvačka kromě kvalit hlasu předvedla i neuvěřitelnou vizuální proměnu a nakonec získala největší počet z téměř 700 tisíc příchozích SMS!

Teprve devatenáctiletá vítězka nedokázala v přímém přenosu ukázat radost z výhry a proto se stala posléze terčem kritiky, ona si ale ze zlých jazyků nic nedělá. Má vedle sebe totiž skvělého parťáka, kolegu ze Superstar.

K jednoznačným favoritům soutěže patřil ještě v semifinále Michal Šafrata, nakonec se ale do finálové desítky neprobojoval.

Barbora Piešová se podařilo na rozdíl od Michala dotáhnout misi až do konce, a dnes je bohatší o dva miliony, a pyšní se titulem Superstar 2020! To ale dvojici od sebe nijak neodradilo, naopak.

Piešová sdílela společnou fotografii se Šafratou a podle popisku to vypadá, že tihle dva mají k sobě podezřele blízko.

Je Šafarata novým partnerem Piešové?

"Nejlepší parťák do života," napsala Piešová jako popisek ke společné fotce se Šafratou a na konec přidala srdíčko. Není divu, že fanoušci na Instagramu ihned začali spekulovat, zda náhodou pěvecká dvojka netvoří nový milenecký pár.

Pohádkovou love story ale rozbil sám Šafrata, který sdílel stejnou fotografii na svém profilu, uvedl ale věc na pravou míru hashtagem #bestfriends, čímž dal jasně najevo, že je s Barborou pouze kamarád. Přátelé ze Superstar spolu však tráví spousty času a je možné, že časem mezi nimi jiskra skutečně přeskočí. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky