Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Superstar Barbora Piešová: Už teď ví, že ji uživí i něco jiného než jen hudba

Barbora Piešová
Barbora Piešová
Zdroj: Instagram Barbory Piešové
Barbora Piešová

Barbora Piešová je novou SuperStar 2020. Moc dobře si uvědomuje, jaké všechny dveře jsou jí teď otevřené. Ví však, že se bude muset ještě hodně snažit. Sláva je totiž pomíjivá. Kdyby její hvězda přeci jen za chvíli zhasla, může zpeněžit svoje spodní prádlo. Nabídek má více než dost.

Devatenáctiletá rodačka z Prievidze je novou SuperStar! Čerstvý titul si opravdu užívá a plány už má jasné. „Uvažuji, co dál. Řeším spolupráce, vlastní tvorbu,“ prozradila Barbora webu super.cz. Na svůj věk to má v hlavě velmi srovnané.

„Už si začínám uvědomovat, že to přichází. A také si uvědomuju, že všechno může rychle skončit. Je na mně, jestli fanouškům stále budu dávat jíst, nebo to nezvládnu a vše pomalu zase usne,“ pokračovala Piešová.

Nic ji nerozhází

Během SuperStar si zkusila, jaké to je nosit podpatky a cítit se jako opravdová žena. Barbora však do budoucna bude volit jiný styl. „Jsem Barbora Piešová, holka s keckama a kšiltovkou. Já se tak narodila, vystihuje mě to. Když se člověk na mě podívá, ví, že jsem to já. Cítím se bezpečnější," vysvětlila.

Po vítězství v SuperStar Bára zažívá velmi kuriózní situace. Chodí jí jedna divnější nabídka za druhou.

Sama netuší, co bude dál. Ví však, že se musí snažit

„Jestli prodám tanga za 300 euro, nebo jestli si vyfotím chodidla. Určitě by to bylo finančně zajímavé posílat lidem troje tanga týdně. Ale zatím to neplánuju,“ tvrdí Bára.

Ta má z většiny věcí legraci a nechybí jí osobitý humor. Kariéru však bere vážně, jelikož chce být zpěvačkou, na kterou se nezapomene. Uvažuje dokonce o veliké životní změně. Stěhování. „Přemýšlím, že to udělám. Určitě do Prahy. Česko je trošku otevřenější,“ myslí si vítězka.

Možná se přestěhuje do Prahy

Na začátku si přitom vůbec nemyslela, že to vyhraje. Tomu, že se dostala do TOP 5 nemohla uvěřit. „Cítím se velmi dobře. Jak jinak bych se měla cítit?“ táže se s úsměvem Barbora. Před měsíce věděla, co s výhrou udělá. „Těžko říct. Člověk musí umět dobře investovat,“ řekla.

„Hlavně bych si dávala pozor, aby mi nestouplo ego do hlavy. Chtěla bych investovat hlavně do budoucnosti, ze které později budu těžit peníze na živobytí. Chci si účast užít do takové míry, abych si ve stáří řekla, že to nebyla chyba, ale nejlepší období mého života,“ je rozhodnutá Barbora.

Bára si bez hudby život neumí přestavit

V superfinále SuperStar se ocitla s mladičkou Dianou Kovaľovou, která byla také jednou z favoritek na vítězku. Nakonec se však publiku více líbila Barbora, která zazpívala Next to me od Imagine dragons a Milovanie v daždi od Richarda Müllera.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky