Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Víte, co najdete v lednici topmodelek?

Podle odborníků na hubnutí je důležité, jak se stravujeme. Jídlo dokonce tvoří až 80 % všeho toho prahnutí po lepší postavě. Pouhých 20 % je tedy vydřených v posilovně, na běžecké dráze nebo třeba na koberci při domácím cvičení.

Modelky současnosti mají dokonalé postavy a nevymlouvají se na geny. Za štíhlými stehny a útlými pasy Gisele Bündchen i Mirandy Kerr není ovšem jen dřina v posilovnách, ale i vyvážený jídelníček. Vyhýbají se všemu nezdravému, takže belgické pralinky nebo slané chipsy u nich doma rozhodně nenajdete. Otázka zní, co takové supermodelky vlastně jedí? Co bychom našli v jejich ledničkách? Tady je odpověď.

Christy Turlington

Zdroj: Kokosová voda

Tento malý zázrak je mezi clebritami hitem, není také divu. Na kokosové vodě je výjimečné, že skvěle chutná, nemá téměř žádné kalorie a je velmi zdravá. Získává se ze zelených kokosových ořechů a i když z 95 % obsahuje vodu (nepleťte si ji s kokosovým mlékem, které je plné tuků), dodá tělu spoustu proteinů, vitamínů a minerálních látek. Jejím pitím doplníte především pro tělo nepostradatelné vitamíny B1 a C, železo, draslík a vápník. Fantasticky pomáhá při očišťování organismu od toxinů, osvědčila se při migrénách a navíc – urychluje látkovou přeměnu tuků.

Losos

Christy Turlington nepatří k ortodoxním vegetariánům. „Poslouchám své tělo, proto mám období, kdy jím jen vegetariánské jídlo, a období, kdy si maso dopřávám. Třeba v těhotenství.”

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky