Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Víte, co najdete v lednici topmodelek?

Podle odborníků na hubnutí je důležité, jak se stravujeme. Jídlo dokonce tvoří až 80 % všeho toho prahnutí po lepší postavě. Pouhých 20 % je tedy vydřených v posilovně, na běžecké dráze nebo třeba na koberci při domácím cvičení.

Modelky současnosti mají dokonalé postavy a nevymlouvají se na geny. Za štíhlými stehny a útlými pasy Gisele Bündchen i Mirandy Kerr není ovšem jen dřina v posilovnách, ale i vyvážený jídelníček. Vyhýbají se všemu nezdravému, takže belgické pralinky nebo slané chipsy u nich doma rozhodně nenajdete. Otázka zní, co takové supermodelky vlastně jedí? Co bychom našli v jejich ledničkách? Tady je odpověď.

Christy Turlington

Kokosová voda

Tento malý zázrak je mezi clebritami hitem, není také divu. Na kokosové vodě je výjimečné, že skvěle chutná, nemá téměř žádné kalorie a je velmi zdravá. Získává se ze zelených kokosových ořechů a i když z 95 % obsahuje vodu (nepleťte si ji s kokosovým mlékem, které je plné tuků), dodá tělu spoustu proteinů, vitamínů a minerálních látek. Jejím pitím doplníte především pro tělo nepostradatelné vitamíny B1 a C, železo, draslík a vápník. Fantasticky pomáhá při očišťování organismu od toxinů, osvědčila se při migrénách a navíc – urychluje látkovou přeměnu tuků.

Losos

Christy Turlington nepatří k ortodoxním vegetariánům. „Poslouchám své tělo, proto mám období, kdy jím jen vegetariánské jídlo, a období, kdy si maso dopřávám. Třeba v těhotenství.”

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky