Víťa Starý nezvládl vrchol slávy a propadl démonům nazvaným drogy a alkohol. Nyní by měl být už v pořádku a chtěl by se vrátit zpět do normálního života. O tom, že se snaží, svědčí i jeho nová práce a abstinence.

Když měl Víťa peníze, měl i spoustu přátel a žen, které se kolem něj motaly. Nyní však zůstal sám a všichni, kterým platil večírky, půjčoval peníze či věnoval svůj čas, se na něj vykašlali.

Abstinuje a má novou práci

Nejhůř nesl to, že i přes jeho slova do médií ho prý odsoudili i kolegové z kapely a jeho nejbližší přátelé. Nakonec to ale bylo možná důvodem, proč se sám zvedl ze dna a nyní úspěšně abstinuje a našel si i novou práci.

Říká se, že Starý také často půjčoval svým známým peníze a ti se nyní bojí, že by je mohl chtít zpět, proto se mu vyhýbají a dělají mrtvé brouky. Víťa se však prý nikoho konfrontovat nesnaží, pracuje v divadle, a dokonce tam má i nové přátele. Zdá se, že se opět postavil na vlastní nohy a zase si uvědomuje, co je jeho náplň života.

Nejenže pracuje a abstinuje, ale vypadá opět dobře. Což teď bude důležité, když už něžné pohlaví neoslní plnou peněženkou. Každopádně má jeho budoucí partnerka výhodu, že jí může zpívat soukromé koncerty do ouška. Přece jen to Víťa jistě nezapomněl!

Podpora na sociálních sítích

I jeho fanoušci si všimli, že vypadá mnohem lépe než před časem, a vyjadřují mu podporu na sociálních sítích. Starého to těší a možná se časem dočkáme i jeho návratu na pódia.

Jestli to však bude s kapelou Mandrage, to je ve hvězdách. Každý z členů se totiž momentálně živí něčím jiným a o návratu, i když je prý fanoušci stále prosí, neuvažují.