Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vít Starý: Kamarádům rozpůjčoval stovky tisíc, členové kapely ho zradili

Vít Starý
Vít Starý
Zdroj: Profimedia
Vít Starý

Vít Starý se po roce skrývání rozhodl promluvit o tom, co dlouhé měsíce dělal a jak se mu podařilo odrazit z úplného dna. Zpěvák Mandrage věřil svým kamarádům, ti ho ale v nejtěžší chvilce nechali bez pomoci a okradli ho o peníze.

Vít Starý měl vše, co si mladý muž může v jeho letech přát. Zpěvák Mandrage měl slávu, peníze a zájem fanynek, bohužel se ale vydal špatnou cestou a o tvrdě vydřenou popularitu a majetek ze dne na den přišel.

Za rozpadem kapely Mandrage údajně stála závislost Víti Starého na pervitinu, po roce mlčení ale zpěvák přišel s vlastní verzí. V době, kdy ho kluci z kapely hodili přes palubu, už totiž dle svých slov několik týdnů abstinoval.

Frontman tvrdí, že byl na turné s kapelou připravený, měl naučené texty písní a těšil se na mega koncert ve Foru Karlín, kde ale nakonec nevystoupil. Důvodem podle Starého byla neshoda kvůli zkouškám. Na jednu totiž nedorazil kytarista Pepa Bolan, na druhé chyběl Vítek a to byl zdroj dohadů mezi letitými kolegy. Ostatní členové Mandrage pak do médií o zpěvákovi nemluvili příliš lichotivě, a dnes jsou vztahy bývalých kamarádů na bodu mrazu. 

„Kamarádi“ Víta Starého okradli o stovky tisíc korun

Minulý rok se k Vítovi Starému neotočili zády jen kolegové z kapely, ale také většina lidí, o kterých si myslel, že jsou jeho přátelé.

Zpěvák Mandrage prý napůjčoval stovky tisíc korun svým „nejbližším“, když ale padl na dno, nikdo z kamarádů mu nepomohl, a navíc se s ním úplně přestali stýkat.

Od té doby o nich neslyšel a částky, které jim v dobré víře zapůjčil, už nejspíš nikdy neuvidí. 

Zpěvák Mandrage našel útěchu u své matky, díky ní se odrazil ode dna

Když od Víta Starého dali všichni jeho falešní kamarádi ruce pryč, velikou oporu našel u své maminky Jany, která při něm stojí v dobrých i zlých časech.

Díky ní si zpěvák našel práci v divadle, nové kamarády, a dokonce založil další kapelu, se kterou by se rád vrátil na hudební scénu.

Nezbývá než Starému popřát mnoho štěstí a držet mu palce, aby nesešel z dobré cesty, na kterou se vydal. Závislost je totiž velmi zrádná a někteří pacienti s ní bojují i dlouhé roky…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU