Viktorie Hrazdílková alias Viky za normálních okolností pořád září úsměvem a rozdává radost na všechny strany. Lidé ji znají jako nadanou kuchařku, která na sociálních sítích ráda a často sdílí nejrůznější recepty a vychytávky, protentokrát byl ale jeden z jejích příspěvků zcela jiný. Společně s černobílou fotkou svým sledujícím oznámila smutnou zprávu.

Zdraví a rodina je to nejdůležitější

Viky se v poslední době radovala hlavně z nového domečku, který se svým partnerem staví. Namísto jeho zařizování anebo vymýšlení dalších receptů má v současné době ale hlavu plnou něčeho úplně jiného.

„Tento příspěvek jsem se rozhodla sdílet ne proto, abych ve vás vyvolala soucit, ale proto, že chci všem připomenout, že zdraví a rodina je opravdu to nejdůležitější a nejcennější, co máme, a i když zrovna řešíte nějaké problémy, tak pokud nejde o zdraví a život, nejde o nic,” začala své vyprávění u černobílého snímku, na němž stojí v novém domečku a dívá se z okna. A všem bylo jasné, že žádná dobrá zpráva následovat nebude.

Náročná operace

„Byť jsem ze současné situace vnitřně zlomená, snažím se zůstávat silná, protože vím, že musím a chci být silná pro svou mámu, která je po náročné operaci nádoru mozku stále v umělém spánku,” prozradila influencerka, co se v jejím životě momentálně děje.

„Strašně si vážím vašich krásných zpráv, které mi denně píšete a ptáte se, co se stalo. Vás, své sledující, beru svým způsobem jako svou rodinu a chci k vám být upřímná,” napsala ještě a dodala, že se v současné době snaží zaměstnávat svou mysl, aby na strasti nemusela neustále myslet.

Související články