Modelka a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová nebyla nikdy prototypem typicky krásné, milé a jemné modelky. Nejspíš i tím rozdělila po svém vítězství národ na ty, kterým přišla zajímavá a výhru jí přáli a na ty, kteří nechápali, jak mohla tahle ušatá holka s drsným hlasem vyhrát soutěž krásy.

Aneta se ale nevzdala a své vítězství naplno využila, udělala si jméno a dodnes se živí jako úspěšná modelka.

„Byla jsem taková kontroverzní. Ty komentáře nebyly vždy příjemné a hezké. Člověka se to dotkne. Ale bylo to velké pozdvižení a dodneška z toho vlastně čerpám,” prozradila svůj hnací motor pro seznamzpravy.cz Aneta.

Poslední roky jsou pro Anetu plné zvratů a smutných událostí

Nyní v sobě opět musela modelka najít neskutečnou sílu, a to když ji opustil partner a otec syna Jiříka. Musela se přetvařovat, aby její syn Jiří nic nepoznal a rozchod rodičů ho poznamenal co nejméně. Naštěstí se šílené období vyřešilo ku prospěchu rodiny a Kolečko po měsících pendlování mezi oběma kráskami zakotvil u Anety se synem. Ta se však nejspíš rozhodla dát nevěrníkovi nůž na krk a požadovat veřejné potvrzení jejich vztahu. Kolečko tak přispěchal s datem 14. března 2023 a matku svého dítě na malé skromné svatbě pojal za manželku v Českém Krumlově.

Ani před záletným režisérem neměla modelka na muže štěstí. Její otec byl alkoholik a neviděla ho od dětství.

„Tatínka jsem naposledy viděla, když mi byly čtyři roky. Od té doby s ním nejsem v kontaktu, protože se rodiče rozvedli. Vím, že v minulosti měl problémy s alkoholem, takže ho moje máma opustila,“ řekla Vignerová pro Aha!.

První velkou Anetinou láskou byl starší podnikatel Kamil Bahbouh, který ji přihlásil do soutěže krásy. I když modelka hovořila o vážném vztahu a dušovala se, že Kamila po vítězství v Miss neopustí, samozřejmě se po pár měsících rozešli.

Skončila v náručí sportovců, umělců i podnikatelů

Na řadu přišel pro změnu mladší partner. Hudebník, zpěvák a synek ze slavné rodiny Krausových. David byl nejprve z modelky unesený, ale brzy mu úsměv ztuhl. Přišly na řadu hádky a zpěvák začal pochybovat, že vztah s Anetou má smysl.

Dalším ze slavných milenců pohledné černovlásky byl slavný a bohatý fotbalista Tomáš Ujfaluši. S tímto fešákem chodila dva roky, a velkou část z toho žili odděleně. Tomáš cestoval po světě a Anetě se příliš nechtělo opustit rozjetou kariéru a následovat ho.

Posledním mužem života Anety Vignerové a rozhodně tím nejdůležitějším, je samozřejmě její syn Jiřík, kterému byly v únoru tři roky. Ten je jistě rád, že tatínek přestal blbnout a vzal si maminku za ženu. Zatím vše vypadá idylicky a rodina si užívá společný čas.

Související články