Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David a Victorie Beckhamovi: Dříve pár bez vkusu, dnes oba udávají styl

Beckhamovi
Beckhamovi
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Když se londýnský rodák David Beckham, kterého proslavily jeho excelentní výkony na fotbalovém hřišti, dal dohromady se zpěvačkou dívčí skupiny Spice girls Victorií Adams, nikdo jejich vztahu nepřikládal žádnou váhu. A chyba lávky. David a Victorie spolu mají čtyři děti a již brzy oslaví dvacetileté výročí. A z obou se staly opravdové hvězdy.

Manželství tohoto ostře sledovaného páru má za sebou krásné a samozřejmě i krušné chvíle. Na Davida například prasklo, že byl Victorii nevěrný. Victorie zase podle všeho trpěla poruchou příjmu potravy. Vše se jim ale podařilo společně překonat a ještě k tomu přivést na svět hned čtyři děti: syny Brooklyna, Romea, Cruze a dceru Harper.

V galerii najdete také důkaz toho, jak vedle sebe oba obrazně vyrostli. Z dvacetiletých téměř dětí se stylem, který by obstál tak možná na střelnici, se vypracovali až ve vážené tvůrce současného módního světa. Oba mají na svém kontě několik zajímavých spoluprací, reklamní kampaně, dokonce i kosmetické výrobky, kolekce oblečení atd. Během dvaceti let, se z nevkusného páru stala doslova módní značka. Jak tato cesta vypadala, se dozvíte v naší galerii.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky