Podnikatel David Thomas Blyth, pocházející ze Skotska, se po boku své manželky Victorie Velvet ve společnosti prakticky neobjevoval. Byl tak dlouhou dobu paní Columbovou českého showbyznysu. 

Důvodem bylo především to, že se kvůli svému zaměstnání často stěhoval. Podnikal totiž v oblasti ropného průmyslu, a tak pracovně pobýval například v Jižní Koreji nebo Brazílii, kde podle své ženy strávil dlouhých šestnáct let. 

Podle YouTube kanálu Celebrity Facts si zpěvačka v minulosti prožila teror ze strany svého bývalého partnera, a tak po boku pohledného a zcestovalého Blythe prý konečně našla štěstí. 

Victoria byla matkou tří dětí

Pár měl spolu celkem tři potomky. Nyní čtrnáctiletého Davida, desetiletou Annabelle a teprve čtyřletého Zacharyho. Ten přišel na svět v tureckém hlavním městě Ankaře, kde rodina posledních pět let žila. 

Do Turecka se Victoria přestěhovala za svým mužem, který tam v době stěhování plánoval rozjet nový byznys. Pro celou rodinu to znamenalo velmi pozitivní změnu. Do té doby totiž žili většinu let odděleně. 

Nejprve se do Ankary přestěhoval pouze David Thomas Blythe a jeho blízcí za ním dojížděli. “Teď je to nejblíž, co jsme kdy byli. Každou chvíli za manželem letíme, nebo on za námi, jsou to tři hoďky letu, což je pohoda, než třeba Brazílie,” popsala před lety Victoria pro deník Blesk.

Stěhování do Turecka si pochvalovala

“Pro náš vztah je to stoprocentně lepší. Pro mě je rodina na prvním místě, zakládám si na tom. Takže když jedeme za ním, snažím se cestovat i s dětmi. Občas je to těžké třeba kvůli škole, ale snažím se. Je to náročné fyzicky i psychicky, ale děláme maximum. Když se chce, tak to jde,” popsala umělkyně. 

Po čase také začala uvažovat o tom, že se přestěhuje do Turecka za manželem. “Určitě je to pro rodinu lepší, děti dospívají, synovi je devět a dceři pět, a tátu potřebují. Před tím ho znali jen ze skypu a mně taky chybí chlap v posteli,” vysvětlila s úsměvem. 

A tak se také stalo, a to v roce 2019. Zhruba v tu dobu také umělkyně přestala být aktivní na sociálních sítích, kde do té doby vedla úspěšný profil s komickými videy. 

Vraždě prý přihlížely děti

Před několika dny ale přišla smutná zpráva. David Thomas Blyth měl v rodinné vile svou manželku zastřelit a poté si sám sáhnout na život. Celá tragédie je o to horší, že incidentu přihlíželi všichni potomci páru. Jak uvedl nejstarší syn David, mordu měla předcházet hádka. Ta se týkala blíže nezpecifikovaných sms zpráv v mobilním telefonu Victorie.

O události nyní informují nejen česká, ale také turecká média. Veřejnost je pochopitelně šokována a slov nenacházejí také dřívější kolegové a přátelé zpěvačky z české mediální scény. 

Smrt Victorie Velvet je nyní předmětem policejního vyšetřování, které má pomoci odhalit pozadí hrůzného a těžko pochopitelného činu.

Související články