Vražda Victorie Velvet a jejího manžela je aktuálně předmětem rozsáhlého vyšetřování, primárně ale kriminalisté pracují s verzí, že šlo o motiv z lásky.

Zpěvačka měla prý svému muži opakovaně přijít na nevěry a chtěla vztah ukončit, s čímž ovšem David nesouhlasil a proto se rozhodl zastřelit před zraky jejich tří dětí nejprve Victorii a poté spáchal sebevraždu.

Manželé by přitom letos oslavili již osmnácté výročí vztahu a desáté výročí svatby a jejich vztah působil harmonickým dojmem. Nikdo však netušil, co se dělo za zavřenými dveřmi.

Poprvé se Victoria a David potkali v roce 2006, a to ve známém pražském baru Kozička, kam chodí popíjet celebrity a známí sportovci a nezadané dívky tam chodí na lov movitých milenců.

„Byla opilá a myslela si, že sbalila hollywoodskou hvězdu. Měla za to, že ho viděla někde v televizi. Ráno po probuzení zjistila, že to tak není, ale společně se tomu zasmáli, a tak vznikla jejich velká láska,“ popsala Blesku blízká přítelkyně zesnulé Victorie.

Bylth a Velvet se do sebe bláznivě zamilovali, svůj vztah ale dlouho vedli na dálku, vzhledem k pracovním závazkům podnikatele, který cestoval po celém světě a žil střídavě v Brazílii či Africe.

Dvojice si pak pořídila tři společné potomky a právě aby byla rodina kompletní, rozhodla se zpěvačka přestěhovat do Turecka, kde si s manželem pořídila krásné bydlení a rozjela tam dokonce podnikatelské aktivity.

Nejdřív zmizel profil na Instagramu, manžel si nepřál, aby ho Victoria měla

Donedávna byla krásná hudebnice aktivní na sociálních sítích, kde svým nezaměnitelným humorem bavila desítky tisíc fanoušků, pak ale najednou její profil ze dne na den zmizel, což bylo příznivcům divné.

„Všichni ji sledovali na Instagramu, ale před pár měsíci její profil náhle zmizel. Tak jsem Viky kontaktovala, co se děje. Řekla mi, že manžel si nepřál, aby se žena vlivného podnikatele takto prezentovala. Tak mu vyhověla a založila si nový profil, který už měla zamčený pro veřejnost, a přestala sdílet svoje sexy fotky,“ prozradila Blesku kamarádka Victorie, proč Velvet smazala svůj Instagram.

Se zpěvačkou pak prý byla pravidelně skrze sociální sítě v kontaktu a trojnásobná maminka se jí svěřila, že chce od manžela odejít.

„Od té chvíle jsme si začaly hodně psát a dost dlouho trvalo, než mi prozradila, že řeší neustále manželovy nevěry. Sama o sobě říkala, že je žárlivá,“ popsala kamarádka.

„Victorie měla jižanskou krev a byla temperamentní. Vedli takzvané italské manželství, ve kterém nebyla o vypjaté chvíle nouze. Viky dokonce v legraci říkala, že drama miluje a je to koření jejich vztahu,“ dodala známá Velvet se slzami v očích.

Aktuálně je celý případ v rukách policie, která mimo jiné pracuje také s verzí, že mohla vraždit třetí osoba. Na informace je zatím uvalené embargo, podle tureckých médií ale byly v domě všechny děti páru, díky kterým se možná vyšetřovatelé dopátrají, co se osudný den v domě stalo.

Související články