Smrt Victorie Velvet zdrtila nejen rodinu a fanoušky, ale také její kolegy z branže, kteří se stále z informace nemůžou vzpamatovat.

Zpěvačka byla velmi oblíbená a svým humorem vždy uměla lidem kolem sebe zvednout náladu.

Na sociální síti Victorii donedávna sledovali tisíce fanoušků, před pár měsíci ale najednou na Instagramu přestala být aktivní a později její profil zmizel, což se zdálo příznivcům podezřelé.

„Všichni ji sledovali na Instagramu, ale před pár měsíci její profil náhle zmizel. Tak jsem Viky kontaktovala, co se děje. Řekla mi, že manžel si nepřál, aby se žena vlivného podnikatele takto prezentovala. Tak mu vyhověla a založila si nový profil, který už měla zamčený pro veřejnost, a přestala sdílet svoje sexy fotky,“ prozradila Blesku kamarádka zesnulé hvězdy.

Victorie se jí prý údajně měla svěřit s tím, že ji o třináct let starší manžel David Thomas Blyth už delší dobu podváděl s jinými ženami.

„Od té chvíle jsme si začaly hodně psát a dost dlouho trvalo, než mi prozradila, že řeší neustále manželovy nevěry. Sama o sobě říkala, že je žárlivá,“ tvrdí zdroj již zmíněného deníku.

Velvet pak měla manželovi opakovaně vyhrožovat, že od něj odejde, pokud s nevěrami okamžitě nepřestane.

Vedli italské manželství

„Victorie měla jižanskou krev a byla temperamentní. Vedli takzvané italské manželství, ve kterém nebyla o vypjaté chvíle nouze. Viky dokonce v legraci říkala, že drama miluje a je to koření jejich vztahu,“ zavzpomínala známá zpěvačky se slzami v očích.

Victoria měla prý naplánovanou cestu do Čech a prožít se svoji rodinou klidné léto. Z dovolené se ale vracet prý nechtěla a naopak už vymýšlela, jak manžela opustit.

„Ano, psala mi to, bohužel mi napsala i to, že už se následně do Ankary nevrátí a zůstane tady v Česku. Že manžela opouští i s dětmi, že chce život bez nevěr a stresu pro děti,“ popsala svědkyně, která byla s Victorií v kontaktu.

Tehdy ji prý ani nenapadlo, že by právě pokus o oznámení rozvodu mohl dopadnout takto tragicky smrtí obou manželů.

„Kdo mohl tušit, že toto rozhodnutí ji bude stát její život a ze tří dětí udělá sirotky. Po tom, co jsem četla, jsem přesvědčena, že se začali hádat kvůli esemeskám, co psala Viky kamarádkám. Že si je přeložil a v afektu jí ublížil,“ uzavřela kamarádka Victorie.

Ačkoliv na první pohled i ze zdrojů zahraničních médií se příběh vraždy oblíbené zpěvačky zdá zcela jasný, policie údajně totiž pracuje i s verzí, že mohla v celém případu figurovat i třetí osoba a to vzhledem k vysokému postavení Thomase Blytha.

Všechny detaily hrůzného činu tak vyjdou nejspíš najevo až poté, co bude oficiálně uzavřeno vyšetřování.

Související články