Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Expertka prozradila, co způsobuje Meghan svým chováním. Budoucnost vidí zle

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: profimedia
Meghan Markle

Veřejnost netrpělivě očekává okamžik, kdy se princ Harry a Meghan usmíří se zbytkem britské královské rodiny. Jak to ale vypadá, v dohledné době se tak rozhodně nestane. Podle psycholožky Zoe Clews nedojde k obnovení rodinných vztahů do doby, než se Meghan přestane stranit monarchie.

Nedostavila se na pohřeb prince Philipa a s největší pravděpodobností se nedostaví ani teď. Meghan Markle byla v době posledního rozloučení s princem Philipem v pokročilém stadiu těhotenství, lékaři jí tehdy cestu z Kalifornie do daleké Británie důrazně nedoporučili, a tak se musel Harry se svou rodinou setkat zcela sám. Nyní se princ za příbuznými vydá znovu. Princezna Diana, matka prince Harryho a Williama, by 1. července oslavila 60. narozeniny. A právě při příležitosti této události mají její synové odhalit její novou sochu. 

Lze velmi dobře očekávat, že se akce zúčastní celá britská královská rodina. Pochopitelně ale s výjimkou Meghan. Experti totiž počítají s tím, že vévodkyně zůstane doma, aby se mohla starat o své dvě děti. Podle psycholožky Zoe Clews však Meghanina absence způsobí ještě větší dusno. 

Zásadní chyba úsudku

Zoe Clews je odbornicí na traumata, posttraumatické poruchy a úzkosti. Jak se nechala slyšet pro web Express, Meghan vynecháním události přitáhne ještě větší spekulace a kritiku. Její rozhodnutí označila za „zásadní chybu úsudku“. „To rozhodnutí ještě více podněcuje mnohé k tomu, aby si mysleli, že právě ona stojí za Harryho odcizením od jeho příbuzných. Že je to ona, kdo je překážkou na cestě k usmíření rodiny a zvláště pak dvou bratrů. A že osobní program vévodkyně převyšuje Harryho emocionální potřeby,“ řekla otevřeně psycholožka. 

Není jiná možnost

Psycholožka téma pochroumaných rodinných vztahů v britské královské rodině otevírala mnohem hlouběji. „Nevidím žádnou naději na usmíření, když se Meghan rodiny tolik straní a vyhýbá se jim jak geograficky, tak emocionálně. Usmíření vyžaduje zájem všech stran, a já mám pocit, že minimálně jeden člověk nemá o slepení vztahů zájem,“ dodala. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky