Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na své sestře nenechal nit suchou! Co řekl Thomas Markle o Meghan?

Thomas Markle
Thomas Markle
Zdroj: Profimedia
Thomas Markle

Vévodkyně Meghan nemá se svým nevlastním bratrem Thomasem Marklem zrovna nejlepší vztahy. Thomas svou sestru v nové australské reality show Big Brother VIP ostře napadl a pochlubil se, že se jí pokusil překazit svatbu s princem Harrym!

V Austrálii aktuálně běží nová série reality show Big Brother VIP a mezi účastníky nechybí bratr Vévodkyně Meghan, Thomas Markle.

Účast nevlastního bratra v televizní show ale Meghan nejspíš moc nepotěšil, už v traileru se Thomas totiž svěřil s tím, že spolu nemají dobré vztahy a na své sestře nenechal niť suchou.

Podle Markla jeho slavná sestra může za to, že je bez práce a to není zdaleka vše. Meghan je prý plytká, falešná a Harry udělal chybu, když si ji vzal!

Thomas tvrdí, že je bez práce kvůli své sestře

Thomas Markle si s mladší sestrou v nové show rozhodně nebere servítky. Bratr vévodkyně například tvrdí, že kvůli ní nemůže najít práci. Každý si ho prý s Meghan spojoval a nechtěl ho zaměstnat.

Přitom právě díky své slavné sestře je o Thomase mediální zájem a dostává různé nabídky. V roce 2019 například účinkoval vedle dvojnice Meghan v reklamě na pivo.

Markle Junior navíc nikdy neodmítne poskytovat rozhovory na téma Meghan a aktuální angažmá v reality show Big Brother VIP získal také jen díky spřízněnosti s vévodkyní ze Sussexu.

Thomas Markle se snažil svatbu své sestry s princem překazit

Meghan Markle má silnou fanouškovskou základnu, zároveň ji ale mnoho lidí nenávidí a dávají jí za vinu odtržení Harryho od královské rodiny.

Proto výroky jejího nevlastního bratra mohou pořádně zahýbat veřejným míněním.

"Řekl jsem princovi, že mu zničí život, je velice plytká," chlubí se Thomas Markle v upoutávce na Big Brothera. Dá se očekávat, že to nebude zdaleka jediná věc, kterou Thomas během svého působení v reality show na svou sestru vytáhne. Kam až hodlá starší bratr vévodkyně zajít, ukáží příští týdny.

Fanoušci reality show se mají na co těšit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky