Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Meghan slaví narozeniny: Prohlédněte si střípky z jejího soukromí

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Pinterest.com
Meghan Markle

Když si obyčejná dívka z Kalifornie vezme za muže britského prince, co udělá jako první? Smaže veškerou historii ze svých účtů na sociálních sítích, aby nenarušila důstojnost královské rodiny. Učinila to tak pochopitelně i Meghan Markle. 

Meghan Markle se naštěstí nikdy před fotoaparátem nesvlékala, jen sem tam odhalila nožku nebo ukázala vnadný dekolt. Už to je však na královský protokol příliš, a tak zřejmě na popud svého vyvoleného prince Harryho před svatbou smazala všechny své internetové účty.

Pokud však někdo čekal, že 38letá rozvedená Američanka zvedne v Buckinghamském paláci vlnu pohoršení a nevole, byl jistě velmi překvapen. Tmavovlasou Meghan si hned od začátku oblíbila sama královna - nejenže si ji krátce po svatbě zvolila jako společnici na výlet do hrabství Cheshire, ale dokonce jí věnovala perlové náušnice ze své sbírky. Takové cti se prý nedostalo ani manželce prince Williama Kate.

Meghan Markle

Královská rodina dokázala ustát i ostudnou scénu Meghanina otce, který měl dříve proti Harrymu námitky a odmítl přijet na svatbu s tím, že nehodlá svou
dceru ztrapnit. Meghan vydala prohlášení, že její tatínek na svatbě nebude přítomen ze zdravotních důvodů.

Co stojí za tak neobvyklou náklonností, kterou členové královské rodiny této dívce neurozeného původu projevují?

Jednak je to fakt, že její manžel Harry se nejspíš nikdy nestane králem, takže se na něj s protokolem netlačí tolik jako na Williama. Navíc Harry sám byl odjakživa jakousi černou ovcí rodiny a zřejmě od něj nikdo nečekal, že si vyhlédne partnerku mezi slečnami ze starých anglických šlechtických rodů. A pak je tu ještě něco jiného.

Meghan Markle sice v minulosti rozjížděla hereckou kariéru, hlavní pozornost ale vždy upínala k charitativní činnosti a angažovala se v boji za ženská práva. Po svatbě s Harrym neváhala promluvit k filantropickým organizacím provozovaným členy královské rodiny. "Říká se, že ženy potřebují najít svůj hlas. Ale ženy už svůj hlas mají," prohlásila a dala tím nepřímo najevo, že ona ten svůj hlas také má a nebude se ho bát použít.

Meghan Markle

Narozdíl od poslušné Kate, která dodržuje všechna pravidla královského dvoru a bojí se žblepnout, aby něco nepokazila, Meghan bude viditelně odvážnější. Její cesta se v něčem podobá cestě princezny Diany, která byla svatbou s Charlesem vhozena do neznámého prostředí dvorské etikety, ale časem se vypracovala v ikonu proslavenou citem pro módu i charitativním smýšlením.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky