Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Meghan si v módě diktovat nenechá. Ne vždy se jí to ale vyplatí.

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Britská královská rodina nedá na tradice dopustit. Ne všichni ale musí dodržovat přísný protokol, který usměrňuje každý aspekt jejich života. Někteří mají režim volnější. Patří mezi ně přivdaná vévodkyně Meghan ze Sussexu.

Královský trůn na dosah

Princ William má s vévodkyní Kate tři děti a podle uniklých informací to není konečný počet. Už teď je jeho bratr, princ Harry, až na šestém místě ve frontě na královský trůn. Šance, že by se s vévodkyní Meghan stal králem a královnou, je tedy minimální. I když oba princové sdílí stejný názor a o královskou korunu nemají zájem, své břímě musí nést.

Kate vs. Meghan

Rozdíl mezi vévodkyněmi je markantní. Zatímco Kate je chodící příručkou královského protokolu, dodržuje všechna pravidla v oblékání, při vystupování na veřejnosti i při styku s lidmi, Meghan je úspěšně ignoruje a paradoxně si tím přihrává plusové body, protože v ní lidé vidí rebelku, která se dokáže vzepřít vyšší síle. Za to, že za sebou zavře dveře od auta nebo se vřele vítá s fanoušky královské rodiny a mlží o své minulosti, ale padají hlavy na jiných místech. Dojemný projev o vzdělání a jeho financování během cesty na Fiji byl možná upraven tak, aby zapadl do dokonalé image Meghan.

Meghan si velice rychle vytvořila armádu skalních fanoušků a škarohlídi, kteří upozorňují, že Kate by některé její vrtochy neprošly, stojí v pozadí. "Meghan byla rozvedená. Meghan je afroameričanka. Meghan nerespektuje pravidla v oblékání. Meghan byla na královské mši před svatbou." I přesto se vévodkyně usmívá. Možná nedosáhne na královský trůn, ale je na ni upřena pozornost, která dělá bývalé hvězdě seriálu Kravaťáci dobře.

Kolem královské rodiny se poslední dobou rojí negativní zprávy. A část z nich zapříčinila právě umanutá povaha Meghan. Pokud jí ale drobné přešlapy toleruje sama královna, nemá se čeho bát. Ničí trpělivost bychom ale nepokoušeli věčně.

Prohlédněte si galerii Meghaniných modelů, kdy neměla šťastnou ruku. Jednou podcení nepadnoucí střih, jindy délku, šaty bez rukávů nebo černou barvu, která není v královské rodině moc obvyklá.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky