Vévodkyně Meghan má překvapivě s Dianou mnohem více společného než Kate

Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Vévodkyně Meghan se ze začátku netěšila velké oblibě veřejnosti ani členů královské rodiny. Rok od svatby je konečně vidět její upřímná a vřelá tvář a na světě je druhá princezna Diana, srdečná a neústupná.

Předsudky

Seriálovou herečku Meghan Markle a královského bouřliváka prince Harryho svedla dohromady charita. Nahodilá setkání pod záminkou pomoci druhým se během pár měsíců proměnila v ryzí lásku. Dovolená v norském Tromsu, kde polární záře rozehrává nejpozoruhodnější show, zásnuby, svatba, dítě. Tak jednoduché to ale nebylo. Meghan už jednou vdaná byla a to se královně příliš nezamlouvalo. Stejně jako některé scény ze seriálu Kravaťáci, kde toho herečka ukázala víc, než se sluší. Ani dobrými vztahy s rodinou, na kterých si královská rodina zakládá, se nemohla Harryho vyvolená pochlubit.

Princ Harry byl vždycky královnin oblíbenec, a tak svou babičku udolal a přesvědčil ji, že Meghan je ta pravá. Svou roli sehrál i fakt, že tím, jak obratně jeho bratr princ William a vévodkyně Kate rozšiřují svou rodinu, Harry se ve frontě na trůn propadá stále hloub.

Kate nebo Diana?

Když se v roce 2011 ženil princ William a bral si půvabnou Kate Middleton, svět nepochyboval, že měl při výběru šťastnou ruku. Téměř ze dne na den si získala srdce všech Britů. Svatba o sedm let později vzbuzovala mnohem více pochybností. Očekávalo se, že Kate svou kolegyni provede počátečními zmatky a zasvětí ji do pravidel a nástrah protokolu, ale Meghan si razí svou vlastní cestu a nápadně připomíná dobu, kdy se s kostnatělým systém snažila bojovat princezna Diana.

Vím, co mi sluší

Nenašla se v recyklaci nesmrtelných kousků ani v nákupech v konfekci jako vévodkyně Kate. Obléká se po vzoru princezny Diany tak, jak si zamane. Krátké šaty, výstřihy, páskové sandálky na podpatku a černá barva představují tabu, ale Meghan to zřejmě netrápí.

Nejsem primadona 

Občas vystoupí z auta a zabouchne za sebou dveře, jindy obejme malé fanoušky a potřese si pravicí s dospělými, chytne prince Harryho za ruku nebo se hrdě postaví hned vedle královny. Jako by se vrátila moderní verze princezny Diany. Díky těmto milým drobnostem se Meghan dostává lidem pod kůži a je jim blíž.

A co dál?

Nyní stojí Meghan před další výzvou. S princem Harrym se stěhují do Frogmore Cottage a porod je za dveřmi. Dokáže si i jako novopečená maminka obhájit těžce vydobytou pozici svérázné vévodkyně a nedá na děti dopustit stejně jako princezna Diana a vévodkyně Kate?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky