Odmlka

6. května 2019 porodila vévodkyně Meghan syna Archieho a naordinovala si půlroční pauzu. Tu ale nedodržela a už několikrát vyrazila za hranice. Mimo dovolenou na Ibize, výlet za velkou louži pro podporu své blízké přítelkyně Sereny Wiliams během US Open a let do Říma na svatbu se objevila i na několika významných událostech spojených s královskou rodinou. Aby nebyla dál pranýřována za neekonomické a neekologické cestování, vyrazila celá rodina na první oficiální cestu do Afriky komerčním letem. Přiletěli v dobré náladě a s místními se skvěle baví.

Inspirace

Meghan je často terčem kritiky za svůj velmi nákladný šatník. A právě vévodkyně Kate je jí svým přístupem k módě dávána za příklad. Nebojí se obléknout šaty a kabátky vícekrát za sebou a jen si pohrává s doplňky. Naposledy rozdmýchala Meghan emoce, když se objevila na svatbě v Itálii v šatech, které se honosily cenovkou 8900 liber, což je více než čtvrt milionu korun. První velká cesta za hranice po porodu a dlouhé odmlce tak byla ideální příležitost pro krok správným směrem. Objevila se v dlouhých šatech tmavě zelené barvy a s krémovými pruhy, které vynesla už minulý rok během cesty po Austrálii, Novém Zélandu a přilehlých ostrovech. Atmosféra byla natolik uvolněná, že nevadila ani absence rukávů a boty na klínku, které královna Alžběta nesnáší a nikdo z rodiny je v její přítomnosti nesmí nosit.

V utajení

Zatímco princ Harry a vévodkyně Meghan jsou v jednom kole, tančí s místními obyvateli, navštívili mešitu, prošli se po pláži a večeřeli se státníky, jejich syn zůstává v péči chůvy. Byl viděn jen krátce během vystupování z letadla. Důvod, proč ho prozatím na žádnou akci nevzali, je ale pochopitelný. Pohybují se na okraji Kapského města, které je známé svou vysokou kriminalitou a vraždy a etnické potyčky jsou na denním pořádku. Královský pár má proto neustále v patách početnou ochranku.

Obhlídka

Afrika je jejich srdci velmi blízká. Došlo tam k zasnoubení a oba se tam rádi vrací. Během následujících měsíců by měla celá rodinu opustit rodnou Británii a z Frogmore Cottage přesídlit i s malým synkem na tři roky do Botswany.

Na modely, které vévodkyně Meghan zvolila pro cestu na černý kontinent, se podívejte do galerie.