Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Meghan: Překvapila svým novým šatníkem, inspiraci našla u Kate a Diany

Vévodkyně Meghan
Vévodkyně Meghan
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Meghan

Vévodkyně Meghan se od své švagrové Kate rapidně liší. Na cestě po Africe si ale vzala k srdci výtky kvůli vysokým účtům za módu a začala recyklovat.

Odmlka

6. května 2019 porodila vévodkyně Meghan syna Archieho a naordinovala si půlroční pauzu. Tu ale nedodržela a už několikrát vyrazila za hranice. Mimo dovolenou na Ibize, výlet za velkou louži pro podporu své blízké přítelkyně Sereny Wiliams během US Open a let do Říma na svatbu se objevila i na několika významných událostech spojených s královskou rodinou. Aby nebyla dál pranýřována za neekonomické a neekologické cestování, vyrazila celá rodina na první oficiální cestu do Afriky komerčním letem. Přiletěli v dobré náladě a s místními se skvěle baví.

Inspirace

Meghan je často terčem kritiky za svůj velmi nákladný šatník. A právě vévodkyně Kate je jí svým přístupem k módě dávána za příklad. Nebojí se obléknout šaty a kabátky vícekrát za sebou a jen si pohrává s doplňky. Naposledy rozdmýchala Meghan emoce, když se objevila na svatbě v Itálii v šatech, které se honosily cenovkou 8900 liber, což je více než čtvrt milionu korun. První velká cesta za hranice po porodu a dlouhé odmlce tak byla ideální příležitost pro krok správným směrem. Objevila se v dlouhých šatech tmavě zelené barvy a s krémovými  pruhy, které vynesla už minulý rok během cesty po Austrálii, Novém Zélandu a přilehlých ostrovech. Atmosféra byla natolik uvolněná, že nevadila ani absence rukávů a boty na klínku, které královna Alžběta nesnáší a nikdo z rodiny je v její přítomnosti nesmí nosit.

V utajení

Zatímco princ Harry a vévodkyně Meghan jsou v jednom kole, tančí s místními obyvateli, navštívili mešitu, prošli se po pláži a večeřeli se státníky, jejich syn zůstává v péči chůvy. Byl viděn jen krátce během vystupování z letadla. Důvod, proč ho prozatím na žádnou akci nevzali, je ale pochopitelný. Pohybují se na okraji Kapského města, které je známé svou vysokou kriminalitou a vraždy a etnické potyčky jsou na denním pořádku. Královský pár má proto neustále v patách početnou ochranku.

Obhlídka

Afrika je jejich srdci velmi blízká. Došlo tam k zasnoubení a oba se tam rádi vrací. Během následujících měsíců by měla celá rodinu opustit rodnou Británii a z Frogmore Cottage přesídlit i s malým synkem na tři roky do Botswany.

Na modely, které vévodkyně Meghan zvolila pro cestu na černý kontinent, se podívejte do galerie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky