Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh lásky Harryho a Meghan: Jak se do herečky zamiloval následník trůnu

Jak začala láska Meghan a Harryho
Jak začala láska Meghan a Harryho
Zdroj: Šíp
Jak začala láska Meghan a Harryho

Toužila po zářivé kariéře herečky a musela se pro to hodně obětovat. Nepocházela totiž z příliš bohaté rodiny, a tak dřela, jak jí síly stačily. Meghan Markle rozhodně nikdy nenapadlo, že se stane manželkou prince Harryho a tím tedy i právoplatnou členkou britské královské rodiny. Cesta na vrchol to ale nebyla jednoduchá.

Meghan vyrůstala v Los Angeles s matkou Doriou Ragland bez otce Thomase Markla. Herecký talent po rodičích sotva zdědila, jelikož oba se věnovali něčemu úplně jinému. Maminka je instruktorka jógy a otec, se kterým vévodkyně nemá příliš dobrý vztah, je osvětlovač.

Současná manželka prince Harryho navštěvovala několik soukromých škol jako Hollywood Little Red Schoolhouse, Immaculate Hearth High School a studovala také divadelní umění na Severozápadní univerzitě. Právě po tom toužila nejvíce. Chvíli poté se objevila poprvé na televizních obrazovkách.

V roce 2002 se mihla v televizním seriálu General Hospital. Až o osm let později to byly opravdové role ve filmech Dostaň ho tam, Nezapomeň na mě nebo Šéfové za zabití. Do povědomí diváků se dostala až kvůli seriálu Kravaťáci.

Meghan prince okouzlila

Slibně rozjeté herecké kariéry však musela po sňatku s princem zanechat. Harry ale její první vztah rozhodně nebyl. Temperamentní Meghan už byla dříve vdaná za filmového producenta Trevora Engelsona. Rozvedli se v roce 2013. Následně se Meghan dala dohromady s Corym Vitiello, se kterým to naštěstí také nevyšlo.

Kdyby to totiž vyšlo, nevdala by se 19. května 2018 za prince Harryho na historickém Windsoru. Zpočátku rodině nebyla příliš po chuti. Napůl afroamerická herečka s červenými nehty do rodiny příliš nezapadala. Meghan se ale brzy přizpůsobila.

Na počátku o princi ale nevěděla nic. Seznámila je společná kamarádka, která jim domluvila rande naslepo. Harry byl rád, že konečně poznává někoho mimo svůj okruh.

Musela nechat hraní a začala se starat o rodinu

Aby zapadla do rodiny, stáhla si Meghan vlasy do drdolu, začala nosit jednobarevné oděvy a usmívat se na všechny strany. 6. května 2019 porodila Harrymu syna Archieho a stala se tak plnohodnotnou členkou britské královské rodiny. Dodnes ji však část britské veřejnosti nepřijala, což byl i jeden z důvodů, proč se Harry a Meghan rozhodli doslova odstřihnout od zbytku rodiny. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky