Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Královská rodina uvalila na život Harryho a Meghan informační embargo

Meghan, Harry
Meghan, Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan, Harry

Harry a Meghan šokovali královskou rodinu prohlášením, že se chtějí vzdát svých královských rolí a raději budou pracovat. Podle expertů je za tím práce Meghan. 

Na titulní stranách nejen bulvárních plátků je v zahraničí především Harry a Meghan. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu udělali totiž něco, co je přinejmenším nevhodné. Oznámili na Instagramu, že se vzdávají svých královských rolí a neporadili se ani s královnou. Takovéto manýry jsou běžné spíše u celebrit.

„Máme v úmyslu vzdát se role předních členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její Veličenstvo královnu. Moc se těšíme, až se s vámi v pravý čas podělíme o podrobnosti tohoto kroku a děkujeme vám za vaši podporu,“ napsali.

Meghan Harryho údajně ovládá

Královna zachovala dekorum, a i když o jejich plánech neměla ani tušení, reagovala vstřícně. „Moje rodina a já plně podporujeme přání Harryho a Meghan žít nový život jako mladá rodina. Ačkoli bychom byli raději, kdyby zůstali právoplatnými členy královské rodiny na plný úvazek, respektujeme a chápeme jejich přání žít více nezávislým životem a zůstat přitom cennou součástí rodiny,“ znělo její oficiální vyjádření.

Nikdo se ke kauze nechce vyjadřovat

Soukromě se k tomu do médií nikdo příliš nevyjadřoval. Jediný, kdo upustil pár slov, byl Mike Tindall, který si vzal dceru princezny Anny, Zaru Phillips. Hráč rugby a vášnivý sportovec byl nedávno hostem podcastu The House of Rugby. Moderátor Alex Payne podotknul, že Tindall byl nedávno na dovolené v Austrálii, což se jistě hodilo, když se toho teď kolem královské rodiny tolik děje.

Tindall dal jasně najevo, že o tom nechce diskutovat, i když by měl jistě co říci. „Pojďme se o tom nebavit,“ prohlásil. Moderátor to nevzdal a zeptal se ho, zda s Harrym od kontroverzního prohlášení mluvil. „Nic o tom nevím,“ řekl tajemně Mike.

Co Meghan vymyslí příště?

Je tedy jasné, že o debatu opravdu nestojí, ale s Harrym dost možná v kontaktu je. Od té doby, co je s Meghan, však nikdo neví, co se mu opravdu honí hlavou a co mu do ní nasadila jeho dominantní vévodkyně, které jde zřejmě především o kariéru.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU