Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

První upřímná zpověď: Vévodkyně Meghan o odchodu z královské rodiny a o potratu

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry

Za všechno může Meghan! Dav vévodkyni doslova lynčoval za to, že se s Harrym rozhodli opustit královskou rodinu a žít si po svém. Podle mnohých prince k tomuto kroku donutila právě ona. Skutečnost je ale zřejmě úplně jiná. I proto se vévodkyně Meghan a princ Harry rozhodli promluvit v show Oprah Winfrey, aby vše uvedli na pravou míru. Jedná se o první rozhovor od skandálu, který Británii rozdělil na dva tábory.  

Princ Harry a vévodkyně Meghan se zkrátka rozhodli žít jinak. V minulosti se tak neočekávaně vzdali svých královských rolí a odstěhovali se do Los Angeles. Meghan je totiž původem Američanka a už od svatby se chtěla vrátit do Spojených států.

Po prohlášení, že už s královskou rodinou nebudou mít nic společného, se sice z očí veřejnosti nestáhli, ale o interních záležitostech rodiny nemluvili. To se nyní změní. Slavný pár se rozhodl vystoupit v show Oprah Winfrey, kde bude otevřeně hovořit, jaké to je, žít pod tlakem. Díl bude vysílán 7. března ve 20:00 na stanici CBS.

O interních záležitostech rodiny dosud nemluvili

Meghan mimo jiné promluví také o ztrátě druhého dítěte a o tom, jaké to je, být znovu těhotná. Dosud o tom kromě pár řádků na sociálních sítích nepadlo ani slovo.

Rozhovor započne Meghan a posléze se přidá i Harry. Ten se jistě těší, že se stane podruhé otcem. „Můžeme potvrdit, že Archie bude velkým bratrem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost z toho, že očekávají své druhé dítě,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Jednou se řeší původ Meghan, pak zase Harryho tajné dítě, jindy to, jak vévodkyně Meghan nevychází téměř s žádným z Harryho příbuzných. Princ Harry to s Meghan Markle nemá jednoduché. Princ Harry a Meghan Markle Zdroj: Profimedia.cz

Mladá rodina je štěstím bez sebe. Zvlášť poté, co Meghan loni v létě potratila. „Bylo to červencové ráno, které začalo stejně jako kterýkoli jiný den: uděláte snídani, nakrmíte psy, vezmete si vitaminy, najdete tu ztracenou ponožku,“ popisovala Meghan v The New York Times.

Meghan se dalšího miminka nemůže dočkat

„Zvednete ze země pastelku, která se zakutálela pod stůl. Než jsem syna zvedla z postýlky, dala jsem si vlasy do ohonu. Poté, co jsem mu vyměnila plenky, pocítila jsem ostrou křeč,“ napsala vévodkyně s tím, že věděla, že je něco špatně.

„Skácela jsem se k zemi s ním v náručí, broukala jsem ukolébavku, abych nás oba uklidnila, veselá melodie ostře kontrastovala s mým pocitem, že něco není v pořádku. Tiskla jsem k sobě své prvorozené dítě a věděla jsem, že přicházím o druhé,“ uvedla.

O několik hodin později už byla v nemocnici, kde ji Harry držel za ruku. Oba neudrželi slzy. Nyní už je vše tak, jak má být a Meghan bude za chvíli maminkou dvou dětí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU