Na den svatého Valentýna se vévodkyně Meghan a princ Harry rozhodli sdílet radostnou novinku, kterou bylo dlouho očekávané těhotenství Meghan. Dle dostupných informací se vévodkyně cítí skvěle a s manželem se na příchod svého druhého potomka velmi těší. Termín porodu je stanovený na konec května.

Porodnice pro bohaté

Hvězda reality show Dancing on Ice Caprice Bourret promluvila o jedné z nejexkluzivnějších porodnic, které jsou v Kalifornii k dispozici, a kterou by si mohla vévodkyně pro příchod potomka na svět zvolit. Nemocnice Cedars-Sinai v západním Hollywoodu je mezi celebritami velmi oblíbená. Nejenže nabízí opravdový přepych, ale rovněž velkou míru žádaného soukromí. Podle Caprice je to nejlepší nemocnice z nejlepších.

Tomu ovšem odpovídá i cena. Za jednu noc totiž rodička zaplatí 2 tisíce liber (v přepočtu zhruba 60 tisíc korun). V minulosti si porodnici vybraly například Eva Longoria, Kim Kardashian či zpěvačka Beyoncé. „Je to jako pětihvězdičkový hotel, cokoliv chcete, dostanete lusknutím prstu,“ nechala se slyšet podle serveru Express hvězda show Dancing on Ice.

Čokoláda s obsahem placenty

Nemocnice nabízí hned několik služeb, a to včetně zkrášlovacích procedur. „Můžete si nechat udělat nehty, vlasy i make-up. Já si nechala udělat masáž nohou. Bylo to jako pětihvězdičkové lázně,“ řekla ještě Caprice Bourret. Podle ní by si Meghan mohla užít i některé z méně konvenčních poporodních praktik, jakými jsou například tvorba šperků z mateřského mléka či pojídání čokoládových pralinek s obsahem vlastní placenty.

„Dokážu si představit, že by se Meghan líbily ty pralinky. Velmi se stará o své zdraví a duševní pohodu,“ dodala ještě na závěr. Meghan a princ Harry dělají kolem svých dětí velké tajnosti. Je tedy více než jasné, že i kdyby se vévodkyně přece jen rozhodla pojídat svou vlastní placentu, dost možná by tuto informaci veřejnosti nesdělila. Tak či tak je celý svět ve velkém očekávání…