Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan Markle našla lék na žal: Čas tráví se dvěma roztomilými chlupáči

Vévodkyně Meghan Markle
Vévodkyně Meghan Markle
Zdroj: Profimedia

Loňský rok nebyl pro vévodkyni Meghan úplně příznivý. Starosti jí i nadále dělá stále probíhající soud s vydavatelstvím novin, s manželem se několikrát stěhovali a prožila i devastující ztrátu nenarozeného dítěte. Po svém boku má však kromě prince Harryho a syna Archieho další oporu!

Od doby, kdy se Meghan Markle seznámila s princem Harrym, se její život zásadně změnil. Ne však ve všech ohledech k lepšímu. Ze všech stran je na ni vyvíjen mediální tlak a spousta lidí ji vidí jako ženu, která prince odtrhla od zbytku britské královské rodiny. Když tedy Meghan a Harry v loňském roce oznámili, že se vzdávají svých královských povinností, rozpoutalo se doslova peklo. 

Následovalo velké stěhování do Spojených států, kde manželům nějakou dobu trvalo, než našli to nejvhodnější prostředí pro výchovu syna Archieho. Meghan navíc již dlouhou dobu řeší soudní spor mezi ní a vydavatelstvím Associated Newspapers. To Meghan žalovala kvůli tomu, že v deníku Daily Mail a Daily Mail Online došlo ke zveřejnění soukromé korespondence, kterou vévodkyně adresovala svému otci a v níž mu vytýkala, že nedorazil na její svatbu. 

Harry, Meghan Markle Harry, Meghan Markle Zdroj: profimedia

Loňský rok s sebou však přinesl i obrovskou tragédii. Meghan byla totiž podruhé těhotná, o miminko však v pokročilém stadiu těhotenství přišla. Naštěstí má po svém boku kromě rodiny také dva čtyřnohé mazlíčky, kteří jí pomáhají překonávat těžké časy. 

„Kdykoliv s vévodkyní mluvím o charitě, vždy zmiňuje, jak důležití její psi jsou a jakou podporu jí poskytují. Zvláště pak v těchto nelehkých časech,“ nechala se slyšet podle webu People Caroline Yates, ředitelka Meghaniny zvířecí nadace Mayhew. 

Vzhledem k tomu, jak důležití pro Meghan a celou její rodinu psi jsou, není divu, že se jejich mazlíčci Guy a Pula objevili i na vánočním přání Meghan a prince Harryho pro rok 2020. Uprostřed fotografie se nachází roční syn Archie, kterého obklopuje jeho rodina společně s domácími mazlíčky. Snímek je zachycen přímo před Archieho domečkem na hraní. 

Psi Guy a Pula se objevili také ve videu o důležitosti účasti žen ve volbách, které Meghan natáčela s aktivistkou Glorií Steinem. Mazlíčci totiž nečekaně vběhli do záběru. „Chtějí být na kameře,“ smála se Gloria, když si psi lehli k Meghaniným nohám. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky