Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak se oblékala vévodkyně Meghan, než potkala prince Harryho

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia.cz a Instagram
Meghan Markle

Vzácné fotografie Meghan Markle z doby, než se stala manželkou prince Harryho jsou názornou ukázkou toho, jak se její styl změnil po příchodu do královského paláce.

Vévodkyně Meghan byla před vztahem s Harrym průměrnou americkou herečkou, která sice zázářila v seriálu Kravaťáci, ale o velké slávě v té době nemohla být řeč. Podle toho také vypadal také často výběr outfitu, který nemusel nijak zohledňovat nároky té nejvyšší společnoské smetánky.

V době před Harrym herečka ještě alespoň nějak komunikovala se svým otcem Thomasem, cenou Emmy ověnčeným osvětlovačem, se kterým naprosto zpřetrhala vztahy po příchodu do královské rodiny. Meghan prostě nesnesla, jak o ní její táta mluvil v médiích.

To byl i důvod, proč se vždy dobře vypadající vévodkyně zbavila i své sestry. Ta si také vysloužila jakýsi doživotní ban za své chování.

Jednou z mála věcí, které Meghan Markle nikdy nezradily, byly šaty. Jak zjistíte v naší galerii, vhodné oblečení si dokázala vybírat i v dobách, kdy byla průměrnou herečkou. Styl to mělo také, a je možná ještě víc inspirativní než ten Meghanin současný, protože je pro normální ženu mnohem více využitelný.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky