Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zlé obavy Meghan Markle se naplnily: Její sestra vydala kontroverzní knihu

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia

Jako by se vévodkyně Meghan nemusela už tak vypořádávat s nejrůznějšími kontroverznostmi, které její osobu obchází. Nyní její sestra Samantha vydala knihu, ve které, jak tvrdí, ukáže jen čistou pravdu.

Meghan Markle za sebou rozhodně nemá dobrý rok. Poté, co se s manželem Harrym rozhodli vzdát svých královských povinností, se přestěhovali do Spojených států, kde jim nějakou dobu trvalo, než našli to nejvhodnější bydlení pro sebe a svého syna Archieho. To nejtěžší období má ale dost možná vévodkyně teprve před sebou. 

Soud totiž stále nerozhodl v její žalobě na vydavatelství Associated Newspapers, a tak všichni netrpělivě vyčkávají, jak se bude proces nadále vyvíjet. Do toho všeho po dlouhých spekulacích Meghanina sestra Samantha vydala svou knihu s názvem The Diary of Princess Pushy’s Sister (Deník sestry ctižádostivé princezny), která má čtenářům dle webu Mirror ukázat Meghan v tom pravém světle.

Samantha Markle Samantha Markle Zdroj: profimedia.cz/Channel 5

V knize se Samantha snaží obhájit sebe i svého otce Thomase a říká, že „pravda je podivnější než fikce“. O připravovaném projektu se Samantha zmínila poprvé již před několika lety. K vydání však došlo až nyní. Podle zpráv webu Mirror vévodkyně Meghan propukla v pláč, když se o plánu své polorodé sestry dozvěděla. V roce 2019 Meghan oznámila svým přátelům, že poté, co se o připravované knize dozvěděla, přestala číst rozhovory se svými příbuznými a snaží se nevyhledávat zprávy hovořící o její osobě. 

Na Meghan je podle všeho kladen velký mediální tlak a vévodkyně musí čelit nejrůznějším dezinformacím, které se po internetu šíří. Stejně tak musela bojovat s nenávistnými komentáři na sociálních sítích. Vydání knihy jí situaci tedy rozhodně neulehčí. „Plakala, když se o tom dozvěděla,“ nechal se podle Daily Mail slyšet jeden z Meghaniných přátel. 

'Tam jsou kromě matky Dorii problémový všichni a královna pozoruje v chování Meghan Markle stejné vzorce jako u její sestry, bratra a otce. Bojí se, že dřív nebo později provede obzvláště špatnou věc, kterou se nikomu nepodaří promlčet.' Meghan Markle Zdroj: Profimedia.cz

„Z toho všeho, co bylo řešeno, ji nejvíce naštvala právě ta kniha. Meghan a Samantha nikdy neměly dobré vztahy a Meghan připadá, že její sestra využívá její pozici ve svůj prospěch,“ dodal ještě zdroj blízký vévodkyni Meghan. A Meghaniny pocity jsou zcela oprávněné. 

Meghan a její polorodá sestra Samantha mají společného otce Thomase. Matku má každá jinou. O tom, že vztahy mezi sestrami nikdy nebyly ideální, svědčí i fakt, že se několik let neviděly. Samantha nebyla ani pozvána na Meghaninu královskou svatbu s princem Harrym. 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky