Domácí porody jsou mezi ženami v očekávání stále populárnější. Jejich zastánkyní je podle všeho i Meghan Markle. Ta se i s manželem v létě letošního roku dočká svého druhého potomka, z malého Archieho tak bude velký bráška. V rozhovoru s Oprah manželé uvedli, že čekají holčičku. Dvojice již pochopitelně plánuje vše, co s příchodem miminka na svět souvisí. Zásadní otázkou byl rovněž porod. Ten chce totiž Meghan prožít v pohodlí jejich nádherného domova, tvrdí zdroj blízký manželům podle webu Page Six.

Stejné plány měla i s Archiem

U domácích porodů podle mnohých hrozí nejrůznější komplikace, přesto jsou stále více vyhledávány. Jde totiž hlavně o pohodlí matky, ale také soukromí. To je pro Harryho a Meghan stěžejní. Není proto divu, že se jim tato varianta tolik zamlouvá. Ostatně stejné plány měli i se svým prvorozeným synem Archiem. Tehdy manželé ještě bydleli ve Velké Británii v honosném sídle Frogmore Cottage.

Jenže tenkrát se věci nevyvíjely úplně podle plánu. Archiemu se totiž zřejmě nechtělo na svět. Vévodkyně ho tak týden přenášela. Kvůli tomu vzrůstaly nejrůznější obavy, a nakonec byla Meghan převezena do londýnské soukromé nemocnice Portland Hospital, kde 6. května 2019 porodila zdravého chlapečka. „Meghan měla v plánu rodit doma, ale víte, co se říká o plánovaných věcech,“ nechal se slyšet blízký zdroj. „Nakonec jí lékaři doporučili, aby šla do nemocnice, s čímž Meghan pochopitelně souhlasila. Nejvíce jí záleželo na bezpečí miminka,“ dodal ještě zdroj.

Radostná novinka

Princ Harry a Meghan oznámili, že čekají druhého potomka, na den svatého Valentýna, tedy 14. února. V rozhovoru s moderátorkou Oprah pak odhalili, že se dočkají holčičky. „Holčička, co víc si člověk může přát. Víte, je to skvělé. Máme svou rodinu. My čtyři a dva psi, je to úžasné,“ řekl v rozhovoru Harry.

Pro pár jde bez nadsázky o vymodlené dítě. Druhého potomka by se totiž již dávno dočkali, Meghan však loni v srpnu o nenarozené miminko přišla. Dle nejnovějších zpráv se ale nyní cítí skvěle a těhotenství si užívá každým coulem.