Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kritikou nešetřil: Exmanžel Meghan Markle si připadal jako žvýkačka na její botě

Meghan Markle a Trevor Engelson
Meghan Markle a Trevor Engelson
Zdroj: profimedia.cz
Meghan Markle a Trevor Engelson

Pár tvořili několik let, svou lásku nakonec stvrdili svatbou. Pouhé dva roky od sňatku ale Meghan Markle znenadání přišla s žádostí o rozvod. Její tehdejší manžel Trevor Engelson nečekanému kroku vůbec nerozuměl a po pár letech konečně popsal, jak se tehdy cítil. Hněv v něm vřel ještě několik let poté. 

Když se v roce 2004 Meghan Markle setkala s americkým producentem a hledačem talentů Trevorem Engelsonem, okamžitě se do sebe zamilovali. Po sedmi letech vztahu se vzali a všichni jim předpovídali krásnou budoucnost. Meghan a Trevor tvořili dokonalý pár, měli mnoho společných přátel a Trevorovi rodiče si svou snachu velmi oblíbili. O to větším šokem pak byl náhlý konec vztahu, který podle webu The News zapříčinila právě Meghan. 

Konci vztahu předcházel pracovní úspěch

Meghan Markle se delší dobu snažila prosadit v Hollywoodu, ale dostávaly se k ní pouze menší role, kterými do povědomí veřejnosti rozhodně nevstoupila. V roce 2011 ale přišel zásadní zlom, když budoucí vévodkyně získala jednu z hlavních rolí v divácky veleúspěšném seriálu Kravaťáci. Problém tkvěl v tom, že se seriál natáčel v Kanadě, zatímco Meghan a Trevor žili v Los Angeles. Meghan tak trávila spoustu času mimo domov, aby se mohla naplno věnovat svojí kariéře. A právě toto odloučení manželství rozhodně neprospělo. 

V roce 2013 podle webu Express pak Meghan na svého manžela zničehonic vytasila žádost o rozvod. Ten o jejím rozhodnutí neměl vůbec tušení, o to větším překvapením pro něj náhlý krok byl. Chladným ho pochopitelně nenechal, namísto smutku ovšem Trevor pociťoval hlavně hněv. A to tak silný, že se ho zlost držela i několik dlouhých let po rozvodu. 

Jako žvýkačka na botě

O tom, nakolik Trevora žádost o rozvod vzala, se ve své knize Meghan: Hollywodská princezna rozepsal i spisovatel Andrew Morton. „Připadal si jako žvýkačka na její botě. Tím, jak Meghan rozvod pojala, Trevorovi podtrhla koberec pod nohama. Byl velmi zraněný,“ nechal se slyšet spisovatel, který se britskou královskou rodinou dlouhodobě zabývá. 

Meghanino rozhodnutí velmi zaskočilo i její bývalou nejlepší kamarádku a družičku Ninaki Priddy. Ta si totiž celou dobu myslela, že se dvojici problém se vzdáleností daří úspěšně překonávat. Ovšem poté, co si vyslechla, jak o nepříjemné situaci smýšlí samotný Trevor, rozhodla se, že se s Meghan nebude již dále vídat. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky