Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Meghan, Kate i další: Tyhle „smrtelnice“ se přivdaly do královských rodin

Kate Middleton si v roce 2011 vzala prince Williama.
Kate Middleton si v roce 2011 vzala prince Williama.
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton si v roce 2011 vzala prince Williama.

Romantické příběhy z prostředí královských rodin jsou pro veřejnost naprosto fascinující. Vůbec nejsledovanější jsou ty, jež jsou tvořeny na jedné straně členy monarchie a na straně druhé obyčejnými „smrtelníky“. V tomto ohledu zdaleka nejde jen o Meghan Markle či Kate Middleton. 

Milostné vztahy členů královských rodin po celém světě jsou předmětem mnoha spekulací a lidé je rádi mají pod drobnohledem. O to zajímavější jsou pro ně přitom takové, které tvoří princové, případně králové, již si svou životní lásku vybrali z řad obyčejných lidí. Možná k tomu dochází i proto, že taková skutečnost dává naději na přivdání či přiženění se do královských rodin i ostatním „smrtelníkům“. Některé z dam si tak skutečně prožily příběh jako z pohádky od Disneyho. Nebo jejich vztahy zpočátku pohádku alespoň připomínaly…

Spokojená Kate, nešťastná Meghan

Dost možná nejznámějšími ženami, které se provdaly do královské rodiny, jsou Meghan Markle a Kate Middleton. A zatímco u Kate to vypadá, že si svůj pohádkový příběh spokojeně žije i po více než deseti letech od uzavření sňatku s princem Williamem, Meghan se za zdmi paláce tak úplně necítila. Po nějaké době se dokonce s manželem, princem Harrym, rozhodli opustit britskou královskou rodinu a vydat se svou vlastní cestou. Vytouženého štěstí tak nakonec Meghan přece jen došla, v nejsledovanější rodině světa jej však hledala marně. 

Láska z dovolené i z televize

Christian, princ z Hannoveru, poznal svou budoucí manželku při své cestě do Peru v roce 2005. Tehdy byla totiž Alessandra de Osma jeho průvodkyní. V životě ale byla mnohem víc. Vystudovala totiž práva. Její inteligence byla navíc rovná její kráse, a proto se živila i jako příležitostná modelka. Princ z Hannoveru tak na své dovolené našel skutečný poklad. 

Než se Sofia Hellqvist stala švédskou princeznou, živila se jako modelka i jako televizní osobnost. Objevila se dokonce v několika reality show. S princem Carlem Philipem se setkala díky svým přátelům a jiskra mezi nimi přeskočila téměř okamžitě. Vzali se v roce 2015 a dnes spolu vychovávají tři děti. Někdo má zkrátka pořádné štěstí. 

Za zmínku rozhodně stojí bývalá olympijská plavkyně Charlene Wittstock, která se v roce 2011 provdala za monackého knížete Alberta II., jenž byl rovněž olympijským reprezentantem. A právě díky sportu se dvojice v roce 2001 vůbec poprvé setkala. Slovo dalo slovo a o pět let později zamilovaný pár potvrdil spekulace o jejich vzájemné lásce. Mají spolu dvě děti. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky