Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bližší pohled do životů Meghan a Harryho: Vyjde nová verze jejich biografie

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Královská biografie s názvem Finding Freedom (Cesta za svobodou), popisující cestu Meghan a Harryho z britské královské rodiny, se ihned po uvedení stala obrovským hitem. Kniha se letos v létě dočká nové edice, v níž budou zakomponovány další události, ke kterým od prvního vydání došlo. 

Život prince Harryho a Meghan veřejnost stále nepřestává fascinovat. Právě proto se v roce 2020 stala světovým bestsellerem kniha novinářů Omida Scobieho a Carolyn Durand s názvem Finding Freedom (Cesta za svobodou), která pramenila z detailů života královského páru a mapovala přitom všechny události od jejich seznámení v roce 2016 až po jejich rozhodnutí opustit britskou královskou rodinu. Letos v létě se biografie dočká nového vydání, do nějž budou rovněž zakomponovány události jako interview Harryho a Meghan s Oprah či pohřeb prince Philipa.

Kniha nevychází z výpovědí páru

Přestože si mnozí fanoušci mysleli, že se Meghan a Harry na knize osobně podíleli, není tomu tak. „Vévodkyně a vévoda nejsou do tvorby knihy nijak zapojeni. Dílo se zakládá na osobních zkušenostech autorů, kteří byli součástí souboru novinářů zaměřujících se na britskou královskou rodinu, a jejich nezávislém psaní,“ řekla při uvedení knihy v roce 2020 tisková mluvčí slavného páru dle webu Hello Magazine

V době uvedení byla kniha chválena díky mnohým informacím, které se do té doby nikde neobjevily. Zahrnovala například detaily prvního setkání Harryho a Meghan, popis toho, jak dvojice navzájem poznala své rodiče, a dokonce název písně, na niž manželé na své svatbě tančili. 

Láska na první pohled?

Právě kvůli tomu mnozí věří, že by nové vydání knihy mohlo přinést další zajímavosti ze života Harryho a Meghan, které prozatím jinde zmíněny nebyly. V knize loni čtenáře nejvíce zaujal popis prvního setkání Harryho a Meghan, které domluvili jejich přátelé. Došlo k němu v létě roku 2016 v Londýně, když si dvojice užívala tříhodinovou společnou konverzaci nad několika vypitými drinky.

Hned další den se Harry a Meghan sešli znovu a vyrazili na večeři. A jak to pokračovalo, už asi znají všichni. Slovo dalo slovo, a o dva roky později si dvojice řekla své „ano“. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky