Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Kate je výborná kuchařka. Jaká jídla sama vaří a servíruje své rodině?

Kate a William jsou do sebe stále zamilovaní jako na počátku.
Kate a William jsou do sebe stále zamilovaní jako na počátku.
Zdroj: Profimedia
Kate a William jsou do sebe stále zamilovaní jako na počátku.

Vévodkyně Kate je milovnicí domácí kuchyně a na přípravě pokrmů pro svou rodinu se ráda sama podílí. Zároveň je skvělou pekařkou a do pečení zapojuje i své tři děti. Jaké pochoutky si královská rodina dopřává?

Kdekdo by si pomyslel, že o vaření v rodině prince Williama a vévodkyně Kate se bude starat tým profesionálních kuchařů, opak je ale pravdou. V kuchyni totiž většinu času vládne právě ruka Kate, která do vaření ráda zapojuje celou svoji rodinu. 

Rodina miluje italskou kuchyni, a tak se nelze divit tomu, že rádi od základu připravují pizzu. Pro děti je to navíc skvělá zábava, svou pizzu si mohou totiž připravit přesně podle svých představ a dát si na ni, na co zrovna mají chuť. Kreativitě se meze nekladou a děti si navíc podle Kate velmi rády zašpiní ruce při práce s těstem.

Rodina ráda připravuje pokrmy společně

Vaření se však nevyhýbá ani manžel a tatínek, princ William, i když, jak sám přiznává, v něm tak úplně nevyniká. Přesto si ho užívá. Nejraději připravuje klasický steak, avšak leckdy bojuje s tím správným časem přípravy. Svůj steak má totiž rád středně propečený, cehož se mu málokdy podaří dosáhnout. 

Kate si zase ráda vyhraje při pečení narozeninových dortů. Když se objevila v kulinářském pořadu kuchařky Mary Berry, nechala se slyšet, že pečení dortů se pro ni stalo krásnou tradicí. „Miluju pečení dortů. Vždycky zůstanu vzhůru dlouho do noci se směšně velkým množstvím těsta a polevy a vždy toho upeču hrozně moc. Ale miluju to,” řekla.

Vaření má rád i princ William

Stejně jako Meghan Markle má i vévodkyně Kate ráda lahodné smoothies ke snídani. Svůj koktejl ráda připravuje z kapusty, spiruliny, špenátu, salátu, koriandru a borůvek. Nápoj plný vitamínů jí dodá energii na celé dopoledne a zároveň je napěchovaný zdraví prospěšných látek. 

Královská rodina miluje kromě pizzy také těstoviny, které si pochopitelně sami připravují. Během své návštěvy Základní školy Lavender se nechala slyšet, že její děti moc rády právě těstoviny připravují, a pro vévodkyni dokonce samy uvařily. „Udělaly mi sýrové těstoviny. Jeden míchal mouku, druhý příidával mléko a máslo. Také k tomu připravily salát,” mluvila o svých ratolestech.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU