Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Z vévodkyně princeznou. Kate Middleton získala nový titul velmi netradičně

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton

Kate Middleton byl po dlouhých letech strávených po boku prince Williama titul princezny. Přestože se po svatbě s Williamem dočkala označení vévodkyně, nyní se může nazývat skutečnou princeznou. Ne však doopravdy. Titul jí totiž udělila čtyřletá holčička!

Vévodkyně Kate Middleton se stala patronkou projektu Hold Still - Hold Still, který je unikátní výstavou fotografií vybraných z řad obyvatel Velké Británie. Na nich jsou zobrazeny situace, do kterých se občané vlivem pandemie koronaviru dostávají. 

Mezi vystavované obrazy se dostala také fotografie čtyřleté holčičky jménem Mila Sneddon. Té byla minulý rok v listopadu diagnostikována leukémie a děvčátko tak musí většinu času trávit v nemocnici. Podstupuje nejrůznější ošetření včetně chemoterapie. Když udeřila pandemie, Mila byla nějakou dobu odloučena od svého tatínka, který musel nadále chodit do práce. Fotografie, kterou Kate Middleton vybrala, zachycuje srdcervoucí moment, na němž se malá Mila dívá na svého tatínka přes sklo nemocnice.

Kate Middleton vybrala srdceryvnou fotografii

Všechny fotografie, které jsou součástí výstavy, vybírala přímo vévodkyně. „Opravdová princezna vybrala mou fotku, a dokonce o tom ví i královna. Celý svět teď uvidí můj obrázek,” řekla nadšeně čtyřletá Mila pro zpravodajství televize ITV.

Vévodkyně Kate má srdce na správném místě a již léta se věnuje nejrůznějším charitativním projektům. Společně se svým manželem princem Williamem také pravidelně přispívají nemalé částky na nadační fondy. Mezi obyvateli Velké Británie jsou navíc velmi populární. Vyhýbají se skandálům a snaží se žít příkladným životem.

S manželem jako by našli recept na věčnou lásku

Zato Williamův bratr princ Harry dává společně se svou manželkou Meghan královně pořádně zabrat. Lepí se na ně jeden skandál za druhým a královně už pomalu ale jistě dochází trpělivost. Již od začátku svého vztahu plní titulní stránky novin, rozhodli se opustit královskou rodinu a žít si po svém ve Spojených státech a v nedávné době dokonce naštvali prezidenta USA Donalda Trumpa, když ve videu nabádali občany, aby pro něj v dalších volbách nehlasovali.

Meghan a Harry se také rozhodli uzavřít smlouvy se streamovací platformou Netflix, pro kterou se budou podílet na tvorbě nejrůznějších filmů a dokumentů. V některých z nich by se dvojice měla rovněž objevit. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU