Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ George roste jako z vody: Vypadá čím dál víc jako princ William

Princ George
Princ George
Zdroj: Šíp
Princ George

Kate Middleton má dnes tři krásné děti. Nejstarší z nich je George, kterému je šest let. Nelze si nevšimnout, že se čím dál více podobá svému otci Williamovi. No posuďte sami.

Když se současná vévodkyně z Cambridge seznámila s princem Williamem, jistě ji nenapadlo, že bude rodit jedno dítě za druhým. Dnes je šťastnou maminkou George, Charlotte a Louise. Gerge je jejím prvorozeným synem, který se čím dál víc podobá tatínkovi.

Když ho Kate Middleton čekala, bylo jí neustále špatně. Právě proto musel St. James´s Palace oznámit těhotenství daleko dříve, než bylo zvykem. Její hospitalizace v nemocnici budila obavy, a tak se veřejnost včas všechno dozvěděla.

Šťastné dětství 

Kate George porodila v St. Mary´s Hospital v Londýně 22. července 2013. U porodu byl dokonce i princ William. Jejich prvorozený syn byl pokřtěn 23. října v královské kapli paláce St. James´s. Princátko si dosud užívá bezstarostné dětství.

Do party mu ještě přibyla princezna Charlotte a princ Louis. Maminka Kate se snaží, aby se cítili jako normální děti. „Vždy chtěla, aby její děti okusily skutečný život. Ona ani William nechtějí, aby žily v ochranné bublině. Chtějí, aby měly stejné zážitky jako ostatní,“ řekl Daily Mailu zdroj blízký rodině.

Inspiraci, co se výchovy týká, čerpá různě. „Kate myslí na to, jak William miloval svoji matku. Ta byla velmi neformální a chtěla, aby William a Harry zapadli mezi školní kamarády a cítili se normálně. To si od ní převzala i Kate,“ dodal zdroj.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky