Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Deset let od svatby Kate Middleton:Zrada kvůli svatebním šatům princeznu zdrtila

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia.cz

Kate Middleton a princ William v dubnu oslaví desetileté výročí svatby. S tím si však vévodkyně zcela jistě připomene i moment, který ji před svatbou naprosto zničil. Když totiž před deseti lety unikly na veřejnost detaily o jejích svatebních šatech, Kate zachvátil pláč a úzkost!

Jejich manželství patří k těm nejstabilnějším svazkům na světe a lidé je milují. Kate Middleton a princ William zkrátka tvoří perfektní pár. Bez pochyb se tak velmi těší na oslavu desetiletého výročí od jejich svatby, během které si určitě připomenou ty nejdůležitější momenty ve svých životech. Jedním takovým je však i nepříjemná zkušenost Kate Middleton, kterou získala právě krátce před svatbou. 

Přestože Kate Middleton v současné době patří k těm vůbec nejklíčovějším členům britské královské rodiny, zpočátku se snažila na sebe moc pozornosti nestrhávat. Byla stydlivá a měla strach z mluvení na veřejnosti. O to víc ji před deseti lety zasáhla informace o tom, že na veřejnost unikly detaily o jejích svatebních šatech.

Kate Middleton ve svůj velký den. Kate Middleton ve svůj velký den. Zdroj: Profimedia.cz

Podle webu Express tato skutečnost Kate velmi zasáhla a vévodkyně propadla v pláč. Snažila se zachovat v tajnosti jméno návrháře, který měl šití jejích šatů na starosti, avšak tajemství bylo brzy odhaleno. „Módní zdroj řekl, že šaty budou kombinací vlastního stylu Kate Middleton a hluboké znalosti a módního vnímání návrhářky Sarah Burton,” napsal v té době magazín The Sunday Times. 

„Myslím si, že to v paláci způsobilo hodně slz, protože Kate udělala vše pro to, aby zůstaly informace o jejich šatech utajeny,” nechala se tehdy slyšet královská korespondentka Katie Nicholl. Kate zdaleka není jedinou dámou britské královské rodiny, která chtěla detaily svých svatebních šatů utajit.

Prince William a Kate Middleton Prince William a Kate Middleton Zdroj: Profimedia

Na udržení tajemství si všichni přítomní dali záležet hlavně v případě svatebních šatů princezny Diany. Poté, co návrháři Dianě předložili náčrtky šatů, okamžitě je zničili. A pro případ, že by byl vzhled šatů přece jen nakonec odhalen, ušili ještě jedny šaty.

Když pak veřejnost šaty při slavnostním ceremoniálu spatřila, byla v naprostém údivu. Dianě se zkrátka její snaha o udržení tajemství naprosto vyplatila.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky