V pátek jeden z fanouškovských účtů britské královské rodiny na sociální síti sdílel snímek fotografie, která vypadá jako vánoční „zdravice” prince Williama a Kate Middleton. Na pohlednici usměvaví rodiče objímají neméně se usmívající ratolesti - prince George, princeznu Charlotte a prince Louise.

Podle webu Insider Elizabeth Holmes, královská odbornice na módu, fotografii identifikovala jako vánoční pohlednici. „Jejich vánoční fotografie byla sdílena na sociálních sítích. Doufám, že se brzy dočkáme i oficiálního vydání ve vysokém rozlišení,” napsala odbornice na sociální síti v příspěvku, který již zmizel.

Podobným způsobem byla zveřejněna i vánoční fotografie rodiny z roku 2019, na které byli princ William, Kate a jejich děti vyfoceni vedle motocyklu. Stejně tak jako letos, i vloni ji na sociální sítí sdílel jeden z jejích příjemců.

Kensingtonský palác oficiální fotografii nesdílel. Nebylo tomu tak ani v roce 2018.

V loňském roce se fotografie rovněž objevila na internetu

Otázkou zůstává, jak budou princ William a Kate trávit letošní Vánoce. Tradičně by je trávili spolu se zbytkem britské královské rodiny v Sandringhamu. Tam se ale v letošním roce královna Alžběta II. spolu s manželem nevydají. Důvodem je probíhající pandemie koronaviru.

Vzhledem k pokročilému věku královny a jejího manžela je více než pochopitelné, že se snaží riziko nákazy snížit na minimum a v případě velké rodinné sešlosti by mohlo být jejich zdraví ohroženo.