Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Unikl vánoční snímek rodiny prince Williama: Takhle jim to sluší

Prince William a Kate Middleton
Prince William a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Princ William a Kate Middleton podle všeho již začali rozesílat své vánoční pohlednice, na kterých je vyobrazena celá jejich spokojená rodina. Dost možná to byl právě jeden z jejích příjemců, kdo pohlednici vyfotografoval a zveřejnil ji na sociální síti. 

V pátek jeden z fanouškovských účtů britské královské rodiny na sociální síti sdílel snímek fotografie, která vypadá jako vánoční „zdravice” prince Williama a Kate Middleton. Na pohlednici usměvaví rodiče objímají neméně se usmívající ratolesti - prince George, princeznu Charlotte a prince Louise.

Podle webu Insider Elizabeth Holmes, královská odbornice na módu, fotografii identifikovala jako vánoční pohlednici. „Jejich vánoční fotografie byla sdílena na sociálních sítích. Doufám, že se brzy dočkáme i oficiálního vydání ve vysokém rozlišení,” napsala odbornice na sociální síti v příspěvku, který již zmizel.

V dokumentu William and Kate: The Journey se expertka na královskou rodinu Ashley Pearson podělila, že jakmile se Kate Middleton stala vévodkyní z Cambridge, dva zaměstnanci - hospodyně a zahradník - podali výpověď. V dokumentu William and Kate: The Journey se expertka na královskou rodinu Ashley Pearson podělila, že jakmile se Kate Middleton stala vévodkyní z Cambridge, dva zaměstnanci - hospodyně a zahradník - podali výpověď. Zdroj: Profimedia.cz

Podobným způsobem byla zveřejněna i vánoční fotografie rodiny z roku 2019, na které byli princ William, Kate a jejich děti vyfoceni vedle motocyklu. Stejně tak jako letos, i vloni ji na sociální sítí sdílel jeden z jejích příjemců. 

Kensingtonský palác oficiální fotografii nesdílel. Nebylo tomu tak ani v roce 2018. 

V loňském roce se fotografie rovněž objevila na internetu

Otázkou zůstává, jak budou princ William a Kate trávit letošní Vánoce. Tradičně by je trávili spolu se zbytkem britské královské rodiny v Sandringhamu. Tam se ale v letošním roce královna Alžběta II. spolu s manželem nevydají. Důvodem je probíhající pandemie koronaviru. 

Vzhledem k pokročilému věku královny a jejího manžela je více než pochopitelné, že se snaží riziko nákazy snížit na minimum a v případě velké rodinné sešlosti by mohlo být jejich zdraví ohroženo. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky