Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Kate dostala dárek: Královna Alžběta II. je již v bezpečí

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Svou oslavu narozenin si zcela jistě představovala jinak, kvůli restrikcím souvisejícím s šířením koronaviru však musela slavit skromně. Radost jí však udělala šťastná novinka. Buckinghamský palác totiž potvrdil, že královna Alžběta II. a její manžel princ Filip byli očkováni proti covidu!

9. ledna oslavila Kate Middleton devětatřicáté narozeniny. „Děkuji všem za milé přání k narozeninám,“ stojí u příspěvku na instagramovém účtu Kensingtonského paláce, ke kterému je připojena fotografie Kate, na níž má na sobě roušku. „Narozeniny byly v posledních měsících jiné, myslíme na všechny, kteří se v této nelehké době snaží pomáhat ostatním,“ pokračuje ještě popisek příspěvku. 

Kate obdržela narozeninová přání i od ostatních členů britské královské rodiny. Princ Charles a Camilla sdíleli fotografii, k níž připojili i narozeninové přání. Na hlavním profilu britské královské rodiny se zase objevil snímek Kate s královnou, doplnilo jej blahopřání. Princ Harry a Meghan patří k těm, kteří vévodkyni veřejně nepopřáli. Skutečnost je to ale pochopitelná – ani jeden z dvojice nevystupuje na sociálních sítích. 

Kate Middleton má už tři děti, George, Charlotte a Louise. Kate Middleton má už tři děti, George, Charlotte a Louise. Zdroj: Profimedia

K narozeninám vévodkyně Kate se pojí i velmi důležitá událost, která zcela jistě zmírní obavy o královnu Alžbětu II. a prince Filipa v této nelehké době. Manželé totiž obdrželi vakcínu proti koronaviru, a tak má Velká Británie i celá královská rodina pořádný důvod k radosti. O novince informoval web Town & Country.

O dobré zprávy není v poslední době v britské královské rodině nouze. Kromě očkování královny Alžběty II. a prince Filipa se totiž všichni radují z těhotenství sestry Kate Middleton, Pippy. Ta se svým manželem Jamesem Matthewsem čeká druhé miminko. Jejich dvouletý syn Arthur se tak dočká sourozence. 

Pippa Middleton s manželem. Pippa Middleton s manželem. Zdroj: Profimedia

Nově se vedou spekulace i o zlepšení vztahu mezi bratry princem Williamem a Harrym. Ten byl dlouhé roky narušen, ale jak to vypadá, vše se nakonec v dobré obrací. První velký krok se udál v období Vánoc. 

Podle webu Aha! byli totiž princ Harry a Meghan údajně spatřeni, jak nakupují dárky v exkluzivním butiku poblíž Santa Barbary. Dárky pak měli manželé zaslat do Anglie, aby na Vánoce udělali radost rodině prince Williama.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU