Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vévodkyně Kate dostala dárek: Královna Alžběta II. je již v bezpečí

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Svou oslavu narozenin si zcela jistě představovala jinak, kvůli restrikcím souvisejícím s šířením koronaviru však musela slavit skromně. Radost jí však udělala šťastná novinka. Buckinghamský palác totiž potvrdil, že královna Alžběta II. a její manžel princ Filip byli očkováni proti covidu!

9. ledna oslavila Kate Middleton devětatřicáté narozeniny. „Děkuji všem za milé přání k narozeninám,“ stojí u příspěvku na instagramovém účtu Kensingtonského paláce, ke kterému je připojena fotografie Kate, na níž má na sobě roušku. „Narozeniny byly v posledních měsících jiné, myslíme na všechny, kteří se v této nelehké době snaží pomáhat ostatním,“ pokračuje ještě popisek příspěvku. 

Kate obdržela narozeninová přání i od ostatních členů britské královské rodiny. Princ Charles a Camilla sdíleli fotografii, k níž připojili i narozeninové přání. Na hlavním profilu britské královské rodiny se zase objevil snímek Kate s královnou, doplnilo jej blahopřání. Princ Harry a Meghan patří k těm, kteří vévodkyni veřejně nepopřáli. Skutečnost je to ale pochopitelná – ani jeden z dvojice nevystupuje na sociálních sítích. 

Kate Middleton má už tři děti, George, Charlotte a Louise. Kate Middleton má už tři děti, George, Charlotte a Louise. Zdroj: Profimedia

K narozeninám vévodkyně Kate se pojí i velmi důležitá událost, která zcela jistě zmírní obavy o královnu Alžbětu II. a prince Filipa v této nelehké době. Manželé totiž obdrželi vakcínu proti koronaviru, a tak má Velká Británie i celá královská rodina pořádný důvod k radosti. O novince informoval web Town & Country.

O dobré zprávy není v poslední době v britské královské rodině nouze. Kromě očkování královny Alžběty II. a prince Filipa se totiž všichni radují z těhotenství sestry Kate Middleton, Pippy. Ta se svým manželem Jamesem Matthewsem čeká druhé miminko. Jejich dvouletý syn Arthur se tak dočká sourozence. 

Pippa Middleton s manželem. Pippa Middleton s manželem. Zdroj: Profimedia

Nově se vedou spekulace i o zlepšení vztahu mezi bratry princem Williamem a Harrym. Ten byl dlouhé roky narušen, ale jak to vypadá, vše se nakonec v dobré obrací. První velký krok se udál v období Vánoc. 

Podle webu Aha! byli totiž princ Harry a Meghan údajně spatřeni, jak nakupují dárky v exkluzivním butiku poblíž Santa Barbary. Dárky pak měli manželé zaslat do Anglie, aby na Vánoce udělali radost rodině prince Williama.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky