Je si moc dobře vědoma toho, že ji veřejnost sleduje téměř na každém kroku. Případné módní přešlapy by tak rozhodně neunikly ničí pozornosti. Vévodkyně Kate se ke své roli staví zodpovědně, a ať už jde o jakoukoliv událost, vždy dbá na to, aby byla perfektně oblečená. Přesně ví, co se na jakou příležitost hodí, a i když má na sobě třeba jen džíny a tričko, stále ukazuje, že je královnou stylu.

Působivá kolekce bot

Pomyslnou třešničku představují u outfitů Kate Middleton bezpochyby boty, kterých má ve svém šatníku pěknou řádku. V minulosti vévodkyně kráčela po chodníkách, chodbách škol, prostorách paláce i po červených kobercích ve všem od bot na kurt až po vysoce módní „jehly“. Ale jako u většiny žen po celém světě, jejími nejoblíbenějšími botami se dle webu Hello Magazine staly po dobu karantény klasické tenisky. I při jejich nošení ale Kate rozhodně ví, jak vypadat stylově.

Přestože si její vystupování na veřejnosti žádá elegantní zjev, Kate se v průběhu let ve službách královny Alžběty II. naučila několik tipů, jak svému vzhledu dodat na ležérnosti a přitom nijak neshodit váženost svojí osoby. Častokrát tak namísto klasických bot na vysokém podpatku sáhne po botách na klínu. Ty při vhodné kombinaci s celým outfitem působí velmi formálně, zároveň ale poskytují mnohem větší pohodlí než klasické lodičky.

Hvězda běžecké trati i červeného koberce

Kate je ráda dámou, to ovšem neznamená, že by měla problém skočit do sportovního oblečení, když si to situace žádá. To koneckonců dokázala například v srpnu roku 2019, když se zúčastnila dobročinného závodu s princem Williamem a jeho bratrem Harrym. Přestože na sobě měla sportovní kraťasy, větrovou bundu a běžecké boty, bez většího snažení byla opět hlavní atrakcí celé události.

Poté, co se Kate stala matkou, se její styl stal přece jen poněkud usedlejším a vévodkyně není tak odvážná, jako byla v minulosti. Pořádný poprask způsobila například v roce 2012, když se zúčastnila olympijského koncertu. Při vystupování z auta na červený koberec všechny upoutala nádhernými modrými šaty, jež doplnila zářícími zlatými lodičkami. V tu dobu už nikdo neměl pochyb o tom, že Kate Middleton je skutečnou královnou stylu…