Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková se chystá k soudu: Doufá, že změní rozhodnutí manžela

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková

Veronika Žilková, které její manžel Martin Stropnický před několika měsíci prostřednictvím elektronické pošty oznámil, že ji nadále nemiluje, se chystá k soudu. S manželem by se totiž ráda dohodla na střídavé péči o jejich dceru Kordulu. Jak herečka uvedla, Stropnický je přesvědčený o tom, že by byla střídavá péče zbytečná. 

Herečka Veronika Žilková se stále vzpamatovává ze zcela nečekaného kroku svého manžela, kdy jí Martin Stropnický oznámil, že k ní nadále láskou nehoří. S rozpadajícím se manželstvím musí herečka řešit několik podstatných věcí, tou nejdůležitější je ale podle všeho péče o jejich společnou dceru Kordulu. Žilková by byla ráda, kdyby měla se Stropnickým dceru ve střídavé péči, velvyslanec je ale jiného názoru. 

Půjdou k soudu

V rozhovoru pro Blesk Veronika Žilková uvedla, že soud proběhne už zanedlouho. „Otec Kordulky střídavou péči odmítá a pobyt v Izraeli si o rok prodloužil. Když je v pětašedesáti letech přesvědčený, že ho dcera v pravidelném osobním kontaktu nepotřebuje, jeho názor soudem nezměníte. Ale za pokus to stojí,” svěřila se herečka, která věří, že je role otce v životě dospívající dcery stále velmi důležitá. „Je to jejich vzor pro výběr partnera pro život,” dodala ještě. 

Otevřely se nové cesty

Veronika Žilková byla pochopitelně z rozpadu manželství zdrcená. Nyní se ale, zdá se, snaží na všechno dívat z jiného úhlu a na konci jedné éry hledá pozitiva. „Po odchodu manžela se mi otevřely nové cesty. Našla jsem nová přátelství a i rodina se doplnila o nové členy,” radovala se herečka z partnera její dcery Agáty, Jaromíra Soukupa. A nejen z něho. „Mia miluje jeho syna Lukáše a bere ho za velkého bráchu. Doteď byl její idol strýc Vincent. Ale naše rodina je otevřená všem novým příchozím. Místo po dědovi Stropnickém a jeho dětech se postupně zaplňuje,” prohlásila ještě Veronika Žilková. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky