Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Manželky Martina Stropnického: Jsou si podobné, válku ale vede pouze se Žilkovou

Veronika Žilková a Lucie Stropnická
Veronika Žilková a Lucie Stropnická
Zdroj: CNC/ KAREL KOPAC / CNC / Profimedia
Veronika Žilková a Lucie Stropnická

Martin Stropnický byl dvakrát ženatý a jeho životní partnerky jsou si na první pohled velmi podobné. Konec manželství ale s každou prožíval jinak. Zatímco s exmanželkou Lucií má velvyslanec korektní vztah, s Veronikou Žilkovou nejspíš přátelství nehrozí. Herečka se totiž rozhodla celou kauzu rozmáznout do bulváru a tím si přízeň Stropnického zrovna dvakrát nezískala. Naopak Lucie Stropnická je ohledně svého soukromí velice ostražitá.

Rozpad manželství Veroniky Žilkové a Martina Stropnického po osmnácti letech všechny překvapil. Herečka se teprve před pár dny vrátila z Dubaje, kam odlétla s dcerou za manželem a z fotek to vypadalo na dokonalou idylku.

Po návratu ale přišla studená sprcha. Stropnický své manželce poslal e-mail, ve kterém jí napsal, že je mezi nimi konec. Herečka se ihned o zprávu podělila s bulvárem a informovala také své sledující na Instagramu, kde si postěžovala během jednoho ze svých živých vysílání.

"Byl to pro mě šok. Po krásných společných Vánocích a dovolené, ze které jsem se s dcerou před týdnem vrátila, to byla zcela nečekaná zpráva. Dostala jsem mail, že mě už nemiluje, a jeho případný nový vztah je jen toho důsledek a že se omlouvá," sdělila šokovaná herečka Blesku a naznačila, že ji nejspíš Stropnický vyměnil za mladší model. 

Stropnický a jeho drobné blondýnky

Martin Stropnický si vybíral vždy podobné typy žen. Menší energické blondýnky útlé postavy, které ale uměly prosadit svůj názor. S první manželkou Lucií Stropnickou má velvyslanec tři děti, syna Matěje a dcery Annu a Františku.

Nelze přehlédnout, že Lucie je vzhledově velmi podobná Veronice Žilkové, která ji "vystřídala" v náruči Stropnického. Obě jsou navíc stejné povahy, tedy ráznějšího typu, což evidentně bývalému politikovi vyhovuje.

Co ale nemají životní partnerky Stropnického společného, je sdílení informací do éteru. Zatímco Žilková je od obdrženého mailu jako utržená ze řetězu, Lucie Stropnická je ve svých vyjádřeních zdrženlivá a o exmanželovi mluví jen v dobrém.

Naše vztahy jsou korektní, pochybuju, že Žilková existuje

"Naše vztahy jsou korektní, jak diplomaté často říkají. Vídáme se při příležitostech úspěchů našich tří dětí. Promoce, maturitní plesy, premiéry a podobně. Klidně spolu vykouříme i cigaretu. Což je škodlivé, samozřejmě," řekla před časem Lucie Stropnická webu ahaonline.cz.

První manželka velvyslance si dává veliký pozor, co sděluje novinářům a ani po letech od rozvodu neřekla o Stropnickém nic negativního. S Žilkovou ale Lucie dobré vztahy nemá a prý se s ní dokonce za osmnáct let ani jednou nepotkala.

"Přestože díky médiím o ní vím skoro vše, pochybuju, že existuje. Za deset let jsme se totiž nepotkaly. Takže stále čekám, že se třeba potkáme na nějaké premiéře nebo v supermarketu," dodala Stropnická lehce ironicky na adresu své sokyně v lásce. 

Stropnický a Žilková ještě před týdnem tokali v Dubaji

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky