Veronika Žilková se s Martinem Stropnickým setkala naposledy v soudní síni, kde měli řešit péči o jejich nezletilou dceru Kordulu.

Manžel herečky ale v den stání ráno podal žádost o rozvod a proto byl soud ohledně dcery odložen.

"Před zahájením soudu, už přímo v soudní místnosti, jsem se dozvěděla zcela šokující informaci, která byla, že Martin Stropnický dnes ráno podal žádost o rozvod. A protože se to jmenovalo soud o střídavou péči do rozvodu, tak vlastně nebylo o čem jednat a ten soud byl odročen na listopad," prozradila Žilková pořadu Showtime s tím, že Stropnický nenašel ve svém kalendáři dřívější termín. V posledním příspěvku na Instagramu se pak herečka fanouškům svěřila s finanční tísní.

Místo snídaně prasklý dřez

"Víte, kdy je samoživitelka nadšená? Když místo snídaně koupí a opraví prasklý odpad od dřezu. A bývalý partner? No, ten má za státní peníze údržbáře, domovníka, řidiče, kuchaře, pečovatelku. A co nemá? Nový odpad u dřezu. Veselý den všem," napsala Veronika Žilková na své Instagramu a přidala snímek s hadicí k odpadu.

Herečka tak naznačila, že jí Martin Stropnický po rozchodu nijak finančně nepomáhá a sama má problém výdaje za domácnost utáhnout.

Žilková později příspěvek smazala.

Veronika Žilková zůstala na dceru Kordulu sama